Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie na narty ? Help !


Matt_Gdansk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam dosc spory dylemat. Nie wiem gdzie w tym roku wybrac sie na narty. W zeszlym roku bylem w Bialce i przeszkadzala mi zbyt wielka liczba narciarzy na stoku, co w konsekwencji dawalo muldy. Podobal mi sie tamtejszy klimat.

Czy polecicie jakies miejsce w Polsce gdzie naprawde dobrze mozna pojezdzic ?

Chodzi mi o dlugosc stokow, a takze ilosc narciarzy na nim. Chcialbym takze aby w poblizu byly karczmy itp.

Prosze, pomozcie !

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek
Witam !

....................... W zeszlym roku bylem w Bialce i przeszkadzala mi zbyt wielka liczba narciarzy na stoku, co w konsekwencji dawalo muldy. Podobal mi sie tamtejszy klimat.

...........................................

...........................................

Chcialbym takze aby w poblizu byly karczmy itp.

Pozdrawiam

Do pierwszego stwierdzenia odnieść można się prosto.

Jeśli podobało Ci się w BT to możesz tam jechać ale zdecydowanie unikaj okresu ferii (najmniej tydzień po) oraz weekendów.

Kolejek nie bedzie i muld też ;)

Drugie stwierdzenie, tu można by użyć zwrotu z reklamy, - Panie, takie rzeczy to tylko w E... a na serio to taki kawał chcesz jechać na narty czy do knajpy na stoku :eek: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierchomla (Dwie Doliny)

Ja osobiście polecam gorąco Wierchomle, teraz ta stacja nazywa się Dwie Doliny Wierchomla i Muszyna. Przed świętami mają oddać do użytku nowe krzesełko z Muszyny na szczyt. Dwie Doliny proponują 15km tras i 10 wyciągów, stoki oświetlone, nigdy tam nie stałem w kolejce. Naprawde polem tą stacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz link:

http://www.wierchomla.com.pl/

Wierchomla jest ok na rodzinne nartowanie. Duza ilosc tras, jezeli oczywiscie jest wystarczajaca ilosc sniegu. Tlumow takich jak w Bialce raczej nie spotkasz. knajpki na stoku i pod stokiem sa. No i ta nowosc w postaci polaczenia z Muszyna.

Minusem jest to, ze po nartach nie ma tam raczej nic do roboty bo to takie troche zadupie jest.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minusem jest to, ze po nartach nie ma tam raczej nic do roboty bo to takie troche zadupie jest

Ale krzesło chodzi do 21 w sezonie, więc po tak dłudim dniu na nartach naprawdę nic się już nie chce robić. A też nie jest to prawdą że nie ma co robić bo w nowym hotelu funkcjonuje centrum SPA z basenem.

Jako kwaterunek polecam gorąco w Wierchomli domki alpejskie: drewniane superkomfortowe i ciepłe

Z tym połonczeniem z muszyną to narazie ostrożnie, bo jedyne co można właśnie zarzucić gastorom to obiecanki cacanki: a potem mają problem z dotrzymaniem terminów:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos mieszka w hotelu to masz racje SB :)

Odnosnie tego polaczenia z Muszyna to jestem bardzo sceptycznie nastawiony. To taki troche chwyt marketingowy zeby przyciagnac potencjalnych klientow. Zawsze mozna powiedziec ze cos nie wyszlo, cos sie opoznilo itd. itp. a ludzie zacheceni przyjada. Zauwaz ile juz jest szumu wokol tej calej inwestycji:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Teraz to zglupialem do reszty :) Kompletnie juz nie wiem gdzie sie wybrac w tym roku. Chcialbym gdzies za granice - Czechy, SLowacja, byc moze Austria. Tylko ze kompletnie nie znam sie gdzie co jest, nie znam tamtejszych rejonow. Byc moze uda mi sie zalatwic kogos kto tam byl :)

Dzieki za rady i czekam na kolejne.

PS. Spodobal mi sie ten link gdzie sa przedstawione Czechy. Ciekawe i zachecajace.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Teraz to zglupialem do reszty Kompletnie juz nie wiem gdzie sie wybrac w tym roku. Chcialbym gdzies za granice - Czechy, SLowacja, byc moze Austria. Tylko ze kompletnie nie znam sie gdzie co jest, nie znam tamtejszych rejonow. Byc moze uda mi sie zalatwic kogos kto tam byl :)

Pozdrawiam

A no to jak Austrię bierzesz pod uwagę to trzeba było tak odrazu:) :

Jedz do Zillertal nie zawiedziesz się napewmo, tu o tym pisałem:http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=3444

Można bliżej w Alpy ale czy dla Ciebie to różnica 1400 czy 1600 km:eek: , a tak szczerze to Wam narciarzom pomorzaną to współczuję:( . Choć przyzanm że spotykam Was w różnych częściach Alp i wcale nie są to jednostki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arkitek, arkitek !!

gdzie to dokladniej ?? maja jakas strone, info, co i jakie stoki ?? zabrzmialo tak swiezo i interesujaco ze "powiedz" pokaz cos wiecej please :)

Już kolega podesłał Ci link do strony. Ja powiem jeszcze tyle, że warto tam przyjechać, świetnie przygotowany stok, nie ma tłoku, knajpki, dość tanie noclegi, tylko nie ma co robić wieczorem... ale można się tak wymęczyć na stoku, że na nic już nie będize ochoty. A jak ktoś jednak jest pełen energii to blisko jest do Krynicy, tam zawsze się coś dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zmieni się pogoda, to możesz mieć pod górkę, ale idzie ochłodzenie więc nie powinno być najgorzej. O ile dobrze mi się wydaje to w tej chwili Małe Ciche jest pewniakiem, tam są chyba najlepsze warunki. Sprawdź na ich stronce. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...