Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

PS Karasinska


Rekomendowane odpowiedzi

czego nic nie piszą ?? może nie ma o czym, pierwsze pkt są ale w kiepskim stylu natomiast cos co mnie zdziwiło to - pierwsza dziesiątka po pierwszym przejazdzie 3 panie w tym Schild :o:O poleciały co gorsze to w jaki sposób to zrobiła... błędy dolnej czesci ciała mianowicie nóg raczej zadko jej sie zdarzaja a tu tak poplątała posadziło ją i poleciała... wypadek w kiepskim stylu wiec mozemy powiedziec tak do kasi że i najlepszym sie zdarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie jedzie, ale za wolno. Widać, że chce za wszelką cenę dojechać w drugim przejeździe do mety. I zarobić parę punktów. Tą metodą nie da się zajechać wysoko. Austriaczki są rewelacyne. Świetna technika i szybkość reakcji. Zahrobska i Zuzulowa, bardzo dobra technika. Gdybyśmy mieli kilka Karasińskich, to któraś by zawsze mogła pojechać na pełny gaz, na "wariata", a tak dziewczyna się chce tylko utrzymać się w trzydziestce. Dobre w końcu i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie jedzie, ale za wolno. Widać, że chce za wszelką cenę dojechać w drugim przejeździe do mety. I zarobić parę punktów. Tą metodą nie da się zajechać wysoko. Austriaczki są rewelacyne. Świetna technika i szybkość reakcji. Zahrobska i Zuzulowa, bardzo dobra technika. Gdybyśmy mieli kilka Karasińskich, to któraś by zawsze mogła pojechać na pełny gaz, na "wariata", a tak dziewczyna się chce tylko utrzymać się w trzydziestce. Dobre w końcu i to.

Wydaje mi sie ze nie w tym tkwi problem bo w zeszłym roku było gorzej mielismy tylko Kasie a jednak jakos jej szło, popatrzmy chocby nawet na naszych sąsiadów - Zahrobska jest jedna jedyna sporadycznie wspomagana przez jakas koleżanke ;) a wynik jest, do austryjaczek to nie ma co jej porównywac. Wydaje mi sie że Kasi czegos brakuje... odwagi? i tu sie zgadzam z Gienkiem w drugim przejezdzie boi sie zaryzykowac bądz poprostu nie chce i jest jak jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kasia odstaje jednak moim zdaniem od czołówki dość znacznie, jednak jako Polka jest jedyną zawodniczką godną uwagi i chwała jej za to:) A w czym tkwi problem polskiego narciarstwa? Brak funduszy oczywiście...Polska kadra z tego co wiem dostaje od związku smiesznie małe pieniądze. Nie ma pieniędzy - nie ma wyników. Widziałem pewnego razu filmik jak szkolą młodych zawodników w USA...Tam widać wszędzie pieniądz - długie pięknie przygotowane trasy, masa tyczek, wszędzie siatki ochronne - poprostu taki widok jak w PŚ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...