Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

sölden do JC


pawel

Rekomendowane odpowiedzi

Zaciekawiony reklama Sölden z twojej strony, postanowilem zrobic sobie wlasnie tam wycieczke. Oczywiscie virtualna, tak aby przypomniec sobie miejsce w ktorym bywalem.

Nie poznaje, tyle sie tam pozmienialo. Mimo iz ostatnio nie bylem tam az tak dawno, to jednak zmiany jakie tam zaszly, a zostaly zarrejestrowane wlasnie na "twojej" reklamie sa przeogromne. Mysle, ze w tych zmianach musieli brac udzial zolnierze z jednostki GROM wspomagani przez saperow z niezlym zapleczem srodkow wybóchowych. Spustoszenie jakie po sobie pozostawili jest nieslychane.

Z ok. 20 wyciagow krzeselkowych roznej "pojemnosci", z co najmniej 4-rech gondoli (jedna dwuodcinkowa) i jednej koleki multipasazerskiej (takze dwuodcinkowej), pozostalo (wg. danych z twojej strony) tylko 6 krzeselek i 2 marne gondole. Kolejke linowa multipasazerska wyrwali bez sladu!!!

Jedynie orczykow nie ubylo, ale za pewne za to wezma sie w nastepnej kolejnosci.

Wiadomo regres idzie, ale zeby az taki???

Jak tak dalej pojdzie to mieszkancy Doliny Ötz beda na narty przyjezdzac do Zakopca, bo tam bedzie co najmniej jedna kolej linowa.

Swiat sie zmienia nie dopoznania. Mapy rowniez, ale zeby az tak.

Mapka Sölden z twojej reklamy to chyba pochodzi z czasow Kolumba....

rzaczliwie

Poz.pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sölden do JC

Jeszcze jedno, ale to nie jest pewne.

"u ciebie" jest podane, ze sölden jest calorocznym osrodkiem.

Prosze potwierdz ta informacje.

Mam nadzieje sie mylic,

glowy nie dam,

ale oni w lecie robia chyba schluss.

Poz.pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sölden do JC

Solden jest ośrodkiem całorocznym. Z reguły w czerwcu i lipcu działa Tiefenbach ferner z doskonałym snowparkiem, railparkiem, dwoma HP, strefą dla snowskate i niesamowitym skateparkiem na parkingu, a w siepniu działa Retten bach. Potem działąją oba aż do następnego czerwca. Ciekawe jest to że latem skipass dzienny kosztuje tylko 20Euro co jest najniższą ceną w Europie. Warto również rozważyć nocowanie na campingu w Solden, który ma własną krytą ściankę wspinaczkową a w odległości 50m jest skatepark.

Ja jestem tam na bank w lipcu, chociaż bardziej polecam czerwiec, ale nie moge w czerwcu jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sölden do JC

Wlasnie odwiedzilem oficjalna strone Soelden.

Masz racje. to coloroczny osrodek.

Maja mala przerwe tylko pomiedzy 11.05 a 07.06

Ale uspokoilo mnie cos innego.

Wlasnie na tej stronie potwierdzily sie moje przypuszczenia o tym, ze wbrew temu co podaje Jacek, wcale nie wysadzili w powietrze wyciagow:)))

Nadal jest tam ich wiele, i to znacznie, znacznie wiecej niz podane zostalo w reklamowce na tej stronie:)))

Poz.pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sölden do JC

Drogi Pawle,

Czytając Twój list włosy mi się na głowie zjeżyły, bo nie popatrzysz dokładnie, a od razu się czepiasz i wypisujesz głupoty.

Gdybyś przeczytał tekst, do którego mapka jest wstawiona może byś się domyślił, że traktuje on o lodowcach w Solden, więc mapka taka jest tu jak najbardzij na miejscu.

Jak byś sobie zadał trochę trudu i wszedł w dziale stacje na Solden, a następnie wyświetlił mapkę całego Solden to o dziwo Gromu tam nie było i gwarantuję Ci, że wszystkie kolejki i wyciagi staja na miejscu, sam sprawdzałem to w kwietniu.

I jeszcze jedno - Solden jest całorocznym ośrodkiem narciarskim!

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sölden do JC

Jacku drogi,

To nie czepianie sie, tylko zwrocenie uwagi.

Jezeli ci to przeszkadza to przepraszam i do widzenia.

Tekst czytalem uwaznie!

Link na strone glowna Sölden moze stac sie dalszym wyjasnieniem, a nie glowna informacja. Glowna informacja byloby, gdybym na ta strone wszedl z zamiarem celowanego wejscia na ta strone.

Celowanie wszedlem na twoja strone, i potem przypadkowo na ww reklamowke.

Zrodlem glownej informacji bylo zatem wejscie na twoja strone, a nie link do www.soelden.at

Na twojej stronie pomimo koncentrowania sie na dwoch lodowcach jest jednoznaczna prezentacja calego osrodka SÖLDEN. TO WYNIKA WLASNIE Z ZAWARTEGO NA TWOJEJ STRONIE TEKSTU; wlasnie UWAZNIE czytanego.

Gdybym nie znal Sölden to twoja reklamowka nie zachecila by mnie do odwiedzenia tego miejsca, gdyz wywnioskowalbym z niej, ze CALY OSRODEK ma 9 orczykow 6 Krzeselek i 2 gondole. No i w koncu 51 km tras. Znam bowiem leprze miejsca.

Moja uwage traktuj jak chcesz, ale nie musisz sie oburzac jezeli nie jestes w stanie zauwazyc sarkazmu.

A prop. Czyzby na lodowiec nie jezdzila duza kabina????

Poz.pawel

PS. Dzieki za wyjasnienie sprawy "Calorocznosci" tegoz osrodka, ale to juz zostalo wyjasniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...