Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Problemy motoryzacyjno narciarskie


juice

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wiara,

Tak mnie wlasnie szlag jasny trafia przed snem i swoim bolem chcialem sie podzielic;

Wiadomym jest ze do sprawnej jazdy na nartach auto jest potrzebne, wiec jak sa dwa to juz calikiem ok :)

23/12 wracam z Czarnej Gory Sienna PL - pies mi wyskoczyl przed maske na 20-30 metrow - poszedl w cholere lewy halogen i popekany spojler, hmmm naprawa w trakcie jezdzi sie dalej;

to samo auto jedziemy z kumplem na Ramzowa 30/12 w trakcie podrozy pada czujnik temperatury (albo termostat) + wentylator na nagrzewnicy; jakos opedzamy w te i nazad, jazda narty w trakcie byly - ale od 02/01/2008 woz w serwisie (czyli od dzis rano), a wylaczony z ruchu od dnia wyjazdu do Ramzovej;

porywam dzis woz zony - pedze na nocna - lokalny stok Rymarz - Zygmuntowka, 9-10 ostrych zjazdow super - w drodze powrotnej probuje otworzyc lewa szybe przy cofaniu (elektryka), szyba przymarznieta i bach rozpierdzielila sie w drobny mak, pozaklejalem jakims workiem, ale z jutro - dzis rano umowionych nart kicha;

zona sie drze, 2 auta stoja - fatum jakies czy ki ch.. :mad:

ughh napiscie cos na pocieszenie blizniemu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juice nie łam się dwa auta w tydzień załatwić to tylko jakis mistrzu może :) a tak serio, czasem po prostu tak bywa, a jak już jedno poleci to potem lawinowo.... na pocieszenie przeczytaj sobie mojego pechowego posta :Phttp://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=5886

Głowa do góry !! Szybkę jutro wstawisz i w piątek będziesz śmigał na stok.

Gorąco pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup hummera jemu nawet krowa niestraszna:D

ale po co krowe na narty wozic :eek:

szyba juz zrobiona, do tego polaczylem 2 w jedno - serwis byl 30 km ode mnie na 16 godz., ale nastepne 30 km za serwisem stoki z wyciagami;

wiec pozaklejalem drzwi na nowo na przezroczysto, najpierw zrobilem narty, po nich wymiana szyby;

od rana powtorka, tzn. bez szyby (mam nadzieje) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bedzie na temat.

Przedwczoraj wieczorem spalila mi sie zarowka z przodu.

Wczoraj kupilem zarowke, wymienilem, sprawdzam czy wszystko dziala a tu ..... spalila sie druga. Zaklalem siarczyscie ale kupilem nowa i zalozylem. Zadowolony ze wszystko jest ok sprawdzam a tu jeb, dup i z tylu sie spalila.

Myslalem ze mnie poje...e:mad:

No i pojechalem, kupilem i wymienilem trzecia zarowke tego dnia.

Zamiast jezdzic na nartach w Laskowej z Hucu siedzialem w garazu i wyminialem zarowki - co czasami nie jest takie proste :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...