Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty na hali !!!


jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem wczoraj na nartach na hali w Neuss kolo Dusseldorfu. Dosyc dziwna konstrukcja bo praktycznie postawiona na plaskim, z daleka robi monumentalne wrazenie. Stok jak zwykle dosyc krotki (300m) i w dolnej czesci troche za plaski, ale za to jest krzeselko czteroosobowe (sic!) prawdziwe dokladnie takie jak w gorach. Wszedzie reklamy z Salzburgerlandu i austriacka muzyczka ktorej akurat nie cierpie ale tym razem zrobilo mi sie cieplo na sercu. Na hali bylo -6 stopni, okropnie zmarzlem bo jezdzilem w letnich spodniach a trasa jest za krotka zeby sie rozgrzac. To jest po prostu taka epna lodowka. Dobrze, ze mialem polarek. Sporo bylo Angoli na snowboardach. Ja mialem wyporzyczone jakies cienkie Atomy i kapciowate buty ale na taki stoczek do carverowania bylo OK. Ceny: skipass na weekend €29, wypozyczenie nart €6, butow €4, rekawiczki musialem kupic za €10 (skubancy nie wypozyczaja rekawiczek). W tygodniu skipass €25, wieczorny €15. Dzien wczesniej wygralem voucher na €18 wiec jakos te koszty przezylem, mimo ze jak zobaczylem snieg to bylem tak napalony ze cokolwiek by mi kazali zaplacic to bym zaplacil. W pazdzierniku bede tam czestym gosciem, miesieczny skipass kosztuje €75 a wypas bede mial swoj wiec dojdzie mi tylko koszt dojazdu z Dortmundu.

Sporo informacji jest na www.allrounder.de.

Pozdro,

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty na hali !!!

ww2.snowworld.nl pod Amsterdamem też taką mają i jest to chyba jedyne wzniesienie jakie jestw tym kraju...:)))) a wszystko zobaczysz na tej stronce...

pzdr-muzin

ps.górka nie za duża ale nuta gra odpowiednia a połowa ludzików na trawiastym dopingu :)) więc niezłe szopki są...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty na hali !!!

buhahahahahaaaaa jasne!!! -Szczekociny powiat Łękołody!!! 700m długości ,dwie czarne trasy ,kret na górę, na oślej łączce dwa Dopelmayery oświetlone i czynne 24h!!! długo jeszcze będziemy musieli poczekać na taka halę...już lepiej aby zrobili porządne stoki i nowocześniejsze kolejki np. na Kasprowy ...(marzenia ściętej głowy) ..

pozdrowionka -muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty na hali !!!

W Polsce nie ma, ale słszałem, że powstaje w Emiratach Arabskich na pustyni, kryta hala sztucznie naśnieżana.

No, ale to chyba kawałek od Polski.

Pozdrawiam

Bobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do muzina i bobica

Moje pytanie bylo zadane calkiem serio ( nie mieszkam w polsce i dlatego nie orientuje sie czy takie osrodki istnieja czy nie ) ale dzieki za odpowiedz .

pozdro

p.s. czy istnieje w polsce jakakolwiek hala ze sztuczna nawierzchnia do uprawiania nart - jezeli tak to prosilbym o link .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do muzina i bobica

niestety takowa hala nie istnieje i wątpię by taka w najbliższych latach powstała....są problemy by normalny wyciąg postawić a co dopiero taka halę...jakoś trudno ludzikom zrozumieć że z tego jest naprawdę spora kasa ...bo o ile pamietam to mniej jak 100zł dziennie na nartach w naszym kraju to nie puszczam , a dużo jest takich fanatyków białego szaleństwa...ale że długie kolejki,czasem kiepsko przygotowane stoki,nie zawsze gwarancja śniegu więc wolę zostawiać kasę poza naszym krajem....taka jest nasza jeszcze szara rzeczywistość....:((((

ps.to gdzie Ty mieszkasz że chcesz do Polski na narty do hali przyjeżdzać??? :))) znajdą się jakieś góry...:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do muzina i bobica

W Polsce są tylko sztuczne stoki z nawierzchnią igielitową.

www.dsd.pl

Ale to wszystko gówno, bo ceny są zbyt wygórowane a jazdy tyle co nic.

Ale zapraszamy, zapraszamy.

A może by się tak spotkać za granicą, śnieg będzie pewniejszy niż w Polsce ;)

Pozdro

bobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do muzina i bobica

najprędzej spotkasz się z JJK (również przebywa w kanadzie) który często gości na forum ..jednak ostatnio coś zaniechał pisania....może jest w Polsce??? ale raczej by się odezwał ,zaprosił na jakieś małe polskie co nie co...:)))) Polska pozdrawia Kanadę...-muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...