Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Białka


wojtus81

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja widzę ze dalej sie u Polaków nic nie zmieniło wszystko co zagraniczne chwalą pod niebiosa, a nie potrafią sie ze swojego cieszyć,

ja bylem na Kasprowym z grupa moich dobrych znajomych z Niemiec (Allgäu) i to porównanie z alpami to w sumie od nich wyszło, no ale tez sie mogą mylić

no nie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz śnieg jak śnieg i tu i tam jest biały

skały jak skały i tu i tam są szare

ale o infrastrukturę chodzi

no nie ma czego porównywać,nawet cen się nie da porównywać

bo niestety u nas jakoś to wszystko strasznie drogo wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz śnieg jak śnieg i tu i tam jest biały

skały jak skały i tu i tam są szare

radze troszkę przystanków zrobić i porozglądać sie na boki i zobaczysz jak kolorowe są widoki w górach i to nie ważne czy w alpach czy w tatrach :)

no chyba ze w Alpy jeździsz, żeby potem na forum poszpanować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja porównywałem infrastrukturę???????:eek:

może nie.

troche osrodkow zwiedzilem i musze powiedziec ze super mnie zaskoczyl Kasprowy-warunki bajka, trasa jak w alpach (kolejka wjazdowa niestety nie)
a może tak.

boć kolejka to infrastruktura:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może polecić jakieś ośrodki narciarskie w okolicach Bialki, Zakopca, Nowego Targu,

jadę ze znajomymi po raz pierwszy w te rejony

i nie mamy zielonego pojęcia gdzie pośmigać :)

to byl pierwszy post

i jak widzisz pisalem o osrodkach w okolicach Zakopca a nie Garmisch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotelnica,Bania,Kaniówka,Litwinka to w Białce T.

Jurgów,Czarna Góra, Bukowina Tatrzańska,Małe Ciche,Harenda, to po drodze z Białki w kierunku Zakopca

Szymoszkowa,Gubałówka,Nosal,Kasprowy Wierch i przyległe do niego kotły,Gąsienicowy i Goryczkowy to w samym Zakopcu

Witów to wyjeżdżając z Zakopanego w kierunku Czarnego Dunajca

dalej jadąc do Chochołowa i skręcając w lewo samym Chochołowie wjedziesz na Słowację i najbliżej masz Meander ski park czyli narty i baseny.

Między Białką a Chochołowem jest jakieś 50 km może nawet mniej spokojnie można sobie to objechać w jeden dzień.

Oczywiście nie wszędzie jeżdżac na nartach bo wtedy czasu braknie.

Jak będziesz w Nowym Targu i skręcisz pod wiadukt (na Białkę) to na tymże skrzyżowaniu możesz skręcić np. w lewo na Czarny Dunajec i to samo zaliczyć tylko w odwrotnej kolejności.

Obejrzyj to na mapie.

a czy ja tak szczegółowo pisałem o Garmisch i okolicach???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze strach powiedzieć coś pozytywnego o polskich górach na tym forum-

ok to sie dostosuje

k.......a chyba osiem godzin staliśmy w korku na zakopiance zanim do Nowego Targu z Krakowa dojechaliśmy

wiec poszliśmy na stok niedaleko hotelu - warunki na stoku k....w fatalne kilka razy sie na lodzie w..j..balem.

Na drugi dzień Białka k...wa kicha ludzi ja w mrowisku to samo w Jurgowie i Małym Cichym

Kasprowy k.....wa porażka konikowi haracz zapłaciliśmy za miejsce w kolejce a i tak mało nas kolejkowicze nie zlinczowali

a na Kasprowym k...wa kicha śnieg biały skały szare,

nie to co w Alpach - infrastruktura bajka / góry wysokie / trasy miodzio i wszystko taniusie , no ale co tu sie dziwić mocniejszy pieniądz, lepsza technika to sobie k....wa lepsze i wyższe góry zbudowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie po ludzku gadasz

hahahahha :D nie no ale dajcie siana typowi ;) to człowiek PRLa :D swoje najlepsze znaczy sie, albo poprostu idio tfu patriota :)! RikiRik wylzuj to tylko forum nie zawsze wszyscy sie zgadzają ale sam chciałeś porównania Alp do kasprowego to je Figo porównał i nie ma sie co wykręcać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze strach powiedzieć coś pozytywnego o polskich górach na tym forum-

ok to sie dostosuje

k.......a chyba osiem godzin staliśmy w korku na zakopiance zanim do Nowego Targu z Krakowa dojechaliśmy

wiec poszliśmy na stok niedaleko hotelu - warunki na stoku k....w fatalne kilka razy sie na lodzie w..j..balem.

Na drugi dzień Białka k...wa kicha ludzi ja w mrowisku to samo w Jurgowie i Małym Cichym

Kasprowy k.....wa porażka konikowi haracz zapłaciliśmy za miejsce w kolejce a i tak mało nas kolejkowicze nie zlinczowali

a na Kasprowym k...wa kicha śnieg biały skały szare,

nie to co w Alpach - infrastruktura bajka / góry wysokie / trasy miodzio i wszystko taniusie , no ale co tu sie dziwić mocniejszy pieniądz, lepsza technika to sobie k....wa lepsze i wyższe góry zbudowali.

no poszedłeś po bandzie:D:D

Ty "Mania" nie nerwujsie

forum jest po to aby się ścierały różne poglądy

a nie po to żeby wszyscy jak barany w Alpy owczym pędem

bo jeszcze w jakich majakach pomyli im się Zugspitze ze Szpiglasowym i sie zadeptajom

no jak to barany :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...