Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Białka


wojtus81

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam mam pytanko odnosnie bialki chce sie tam wybrac na weekend ale nie mam jeszcze rzadnego zalatwionego noclegu a druga rzecz jakie tam panuja aktualnie warunki dzieki za wszelkie info

Warunki panują bardzo dobe trasy są naśnieżone czynne wszystkie, lecz myślę że od tego weekendu zapanuje tam extrema, a minowice mmmmiiiiiiiillllliony ludzi:( :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Zapowiada sie wiele ludzi. Sam sie wybieram w ten weekend (;

Co do sprawy noclegow - jest ciezko. Sam sobie zalatwialem nocleg w pensjonacie,a dzwonilem 3 tyg. temu i to byl ostatni wolny pokoj. Przed tem dzwonilem w inne miejsca noclegowe i wszytsko zajete.

Jesli chodzi o warunki to sa wysmienite. Zreszta tutaj masz wszystko:

http://www.bialkatatrzanska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolegę który był w Białce na "sylwka"

tłumy są wtedy na maksa ale On to olał i jeździł sobie luźno na Litwince

jak ktoś lubi orczyki to jest jakaś alternatywa...to prawda,że kiepska ale jest

osobiście nigdy na Litwince nie jeździłem,choć muszę przyznać,że w tym roku wyglądało to dość pozytywnie

i jeszcze w sprawie noclegów:

jak się jest już na miejscu to bez dachu nad głową nikogo nie zostawią

wiem bo ćwiczyłem to w 2006r. w czasie ferii i dodatkowo jakaś olimpiada szkół czy cóś tam było.wpadliśmy na dzień ale postanowiliśmy zostać ,kilka pensjonatów i kwater obskoczyłem

a oni wykonują po kilka telefonów do rodziny i znajomych i na pewno coś znajdą

ja wtedy szukałem dwu osobowego pokoju a trafiały się trójki,czwórki np.bez telewizorni,lub łazienka na korytarzu

może nie traficie pełnego komfortu (nawet takiego góralskiego) ale jakieś lokum bankowo sie trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z ta Białką Jaworzyną itp. oczywiscie ze jest tam super ale w dni powszednie stoki super klimat ... rozumie rozumie nie kazdy moze ale jezeli jade juz tyle km jak niestety nie jeden z Was to normalne ze chcecie cos pojezdzic a nie tylko stac w kolejkach ja proponuje np wierchomle z bazą noclegowa w piwnicznej noclegi za 25 zł(sam byłem w tamtym tygodniu nocowałem moze ceny na ferie skoczą ale nieznacznie) do wybru jeszcze trasy w suchej dolinie (ale tam czas sie zatrzymał co wyciag inny karnetale trasy ładne) do krynicy około 30km jak ktos koniecznie ma ochote na miejscu w piwnicznej jest tez wyciag kokuszka (czy cos podobne w nazwie około 750m ) a ryterski raj z piwnicznej tez nie wiecej jak 15km nie powiem juz o szczawniku gdyby jeszcze te wyciagi ruszyły (łączac muszyne z wierchomla) to wybór jest moim zdaniem niezły i mysle ze ludzi duzo mniej niz na Jaworzynie i Białce bo to co widziałem przed sylwestrem na jaworzynie to..... MASAKRA pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma problemu

ja to z chińczykiem nawet porozmawiam;)

byleby chińczyk po polsku umiał:P

Najmniejszy problem to masz porozmawiać z Węgrem..... nawet Węgier polskiego nie musi znać: pamiętam jak w Bukowinie parę lat temu Węgrzy do Zakopanego miejscowego górala o drogę pytali i na całe szczęście trafili że z Figo przejeżdżaliśmy i widzidzieliśmy po rejestracji że to Węgrzy więc Figo wyskoczył z auta i do nich że mówi po Węgiersku i czy może im powóc, a oni na to Kur...a:eek: (po węgiersku oczywiście) to jest niemożliwe!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węgrzy więc Figo wyskoczył z auta i do nich że mówi po Węgiersku i czy może im powóc, a oni na to Kur...a:eek: (po węgiersku oczywiście) to jest niemożliwe!!!

Dobre, hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj wieczorem wrocilem z Białki warunki sniegowe byly rozne z rana ladny sztruksik ale pozniej juz muldy z nasypami sniegu i oblodzenia, ludzi mnostwo choc w kolejkach nie stalo sie wiecej jak 15 minut po 14 bylo juz znacznie luzniej oglonie wypad zaliczam do bardzo udanych choc jak dla mnie to ta Bialka troche przereklamowana wyciagi super ale gorka dosyc latwa i lagodna spodziewalem sie czegos wiecej myslalem ze jest tam jakas mala scianka gdzie mozna troche poszalec ale niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...