Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Serdeczna prośba o pomoc w doborze nart


Zembaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

Od kilku sezonów sporadycznie udaje mi się wykonać kilka zjazdów na nartach, które otrzymałem od przyjaciela są to Atomic beta carv 9.18 L=170 cm. W zeszłym tygodniu udało mi się wyrwać z rodzinką na Słowację i trochę pojeździć. Raz, gdy musiałem skorzystać z wypożyczalni dostałem narty o 10 cm krótsze. Nie pamiętam nazwy, modelu, taliowania pamiętam tylko, że dużo lepiej się mi nimi jeździło. Chciałbym kupić sobie takie narty, ale wybór jest dla mnie koszmarem. Proszę o pomoc przy założeniu, że:

1. Mam 178 cm wzrostu

2. ok. 73 kg wagi

3. Potrafię zjechać ze stoku, choć dość (może nawet zbyt) często wykorzystuję pług

4. Chciałbym narty, z którymi nie musiał bym walczyć a one powiozą mnie w różnych warunkach pogodowych

5. Kasa do 1500 PLN

6. w różnych sklepach próbowano mi "wciskać" najróżniejsze narty jednak najczęściej przewijały się Fischer'y np. AMC 10, AMC 70, Hybrid H7, RC4 competition

Jeżeli potrzebna jest jeszcze jakaś informacja do proszę o wpis a ja będę na bieżąco uzupełniał

Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się przy wszystkich i oczekuje na poważną zjebkę.

Chylę czoła i leżę krzyżem w głównej nawie kościoła.

Mój Błąd, chochlik, łorever.

Może mnie się na umysł rzuciło jak zobaczyłem co mu zaproponowali ?

Jak wiecie załatwiam takie sprawy PM.

Żółta kartka, bez odwoływania się do najwyszej komisji.

P.S. Pytał o radę, źle mu zaproponowałem ? :)

Może o jedno zdanie za dużo .... :)

Nie usuwam tamtego posta aby ludzie widzieli, że tak się nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jescze ten podpis to jak zadra w oku.....

Zaczyna się off topic.

:)

Idąc tym tropem: ciekawe czy jest możliwe założenie usera: SPRZEDAŻ NART itp ??

A co do pierwszej żółtej kartki:

popatrzecie w jego opis i skarćcie mnie jeśli mu źle doradziłem.

Nigdy nikomu nie wciskam niczego.

SB, jakby tak było to miałbys już te gogle :)

Nie kłamię w opisach: Polsport Tricore bez jednej krawedzi - super do krótkich łuków i funcarvu - prawie jak WC SC, Hot Fire i Radarc'i wymiekają !!!

Nigdy.

Dlatego też, chciałbym oświadczyć: przyznaję to był błąd, napisałem o jedno zdanie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam niedawno szukałem nart dla siebie, miałem podobne wymagania co Ty i zdecydowałem się na Fischery RX6Fire. Na razie zaliczyłem na nich 2 weekendy, ale póki co jestem bardzo zadowolony.

Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad nartami od Mysiauka (Pure Heat), na pewno dużo za nie nie będzie chciał. Sam o nich myślałem, nie wziąłem ich ze względu na to, że są dość szerokie pod butem.

Offtopic: Hmmm, czepiacie się Mysiauka, a w wątku o RX'ach sam JC dał ofertę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak sie gdzies jedno ogloszenie przemknie to spoko, ale jak ktos w co drugim swoim tekscie oferuje deski i to na dodatek CALY CZAS TE SAME, to czlowieka moze szlag trafic :)

Zakonczmy ludzie ten temat, bo nie ma o czym pisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offtopic: Hmmm, czepiacie się Mysiauka, a w wątku o RX'ach sam JC dał ofertę ;)

JC to zrobił dla jaj pewnie :)

Wiesz, jak sie gdzies jedno ogloszenie przemknie to spoko, ale jak ktos w co drugim swoim tekscie oferuje deski i to na dodatek CALY CZAS TE SAME, to czlowieka moze szlag trafic :)

Zakonczmy ludzie ten temat, bo nie ma o czym pisac.

No cholera jedne mi zostały i chcę oddać za pół darmo, co mam zrobić?

Dwa: piszę zawsze PM, a tego posta to mi na lata zapamiętacie.

KONIEC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy mógłbym jednak prosić o pomoc w wybraniu nart dla siebie?

No tak,

ludzie raczej beda polecali firmy z ktorymi maja jakies doswiadczenia. Ja bym ci radzil sprawdzic kolekcje Elana i serie np. Magfire model np. 10 o dlugosci 160cm, lub linie Flow model 8.1 tez nizebyt dlugie okolo 160cm. Pojezdzisz 2, 3 lata i przesiadziesz sie na cos bardziej wymagajacego. A narty o tej dlugosic i tym taliowaniu dadza Ci sporo frajady.

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...