Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ktore buty lepsze ?


Gaga

Rekomendowane odpowiedzi

Ktore buty lepsze ?

Rany boskie ! Znowu to samo . Te będą lepsze które będą lepiej pasować ! Jednego możesz być pewien - Tecnici będa droższe . Mierzyć jak najwięcej modeli róznych firm , nie kierować się obiegowymi opiniami , w końcu to sa Twoje nogi i nie ma znaczenia jakiej firmie uda się je zadowolić . Jakościowo Tecnica i Salomon sa porównywalne , oba to Mercedesy ale Tecnica ma skórzną tapicerkę , kilka poduszek i automatyczną klimę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktore buty lepsze ?

Dobrze Ci koledzy podpowiedzieli. Ja mam np. dość szczupłe piszczele i musiałem bardzo dużo mierzyć różnych modeli żeby trzymały dobrze i pięty i łydki. Buty są najważniejsze!! Narty możesz zmienić po roku, ale buty kupuje się na lata. Przymierz 10 par!!!!!!!!!!! Zlituj się, cóż z tego, że kolor nie pasuje do nart. Dobrze trzymające buty to lepsza jakościowo jazda. A jeszcze mają być ciepłe i wygodne. Ważne też jak jeździsz bo buty zawodnicze są twardsze i z założenia będą trochę mniej wygodne od amatorskich.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktore buty lepsze ?

Ja bym w ciemno wybral technice - mialem okazje jezdzic w butach tej firmy i mysle ze nei bez powowdu noszam iano najlepszych butow instruktorskich :0 brzmi dziwnie ale cos w tym chyba jest wygodne, precyzyjne no i mnustwo regulacji..

Ale jak mowi stare porzekadlo najwazniejsze zeby byly wygodne...

.::SanczO::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...