Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dumpling Zębowa Wróżka


SB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Wrócilam, wrócilam :)

Pogoda był piękna, Włosi też. Jedzenie w szpitalu było smaczne :D

Żarcik, jestem cała i zdrowa tylko jakiś taki niedosyt czuję.... Pojeździłabym sobie jeszcze.

Pana Gienia nie spotkałam ale było strasznie dużo Polakow więc przestałam w pewnym momencie rejestrować ich :)

W weekend postaram się przysiąść nieco i wstawic jakąś galerię z wyjazdu :)

PS. Pierwszy dzień w pracy to horror. Back to reality... Mam deprechę powyjazdową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, było przepięknie! :)

Drugiego dnia z samego rana oczywiście jak co roku żalowałam, że w ogóle tu przyjechałam bo nogi mnie niemiłosiernie bolały, siniaki na piszczelach a uda piekły... schylać się nie mogłam bo plecy też coś nie bardzo... Ale zadziałał Nurofen Forte i cała reszta tygodnia była udana :)

Folgarida-Marilleva jest już dla mnie nieco nudna, no może oprócz "grzybka" czyli pizzeri na Monte Spolverino gdzie mozna było potańczyć i zjeść pyszną pizzę a potem zapić to Bombardino. W Marillevie zaczepił mnie jakis Polak i powiedział że widział jak tańczyłam w Folgaridzie... więc może Pan Gienio też mnie kojarzy :)

W MdiC trasa 3-TRE była cudnie przygotowana - gładź, żadnej muldy i pusto. Moja ulubiona, Direttissima, tez była piękna tyle że trochę trudniej przygotowana: zlodowaciały śnieg a na ostatniej ściance (im. Michaela Schumachera) były oprócz lodu muldy to jest wlasnie w tej trasie najfajniejsze - adrenalina rozrywała mi żyłki :)

...tylko szkoda że tylko tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona, Direttissima, tez była piękna tyle że trochę trudniej przygotowana: zlodowaciały śnieg a na ostatniej ściance (im. Michaela Schumachera

:D:D ta sciana jest w mocna :D:D 78% nachylenia ? jakoś tak cudo naprawde smignąć z takiego czegoś to daaaje 1000% funu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścianka jest cudowna a dostęp do niej jest utrudniony: najpierw wpada się w pędzie (po 2 km jazdy w dół po lodzie) w zakręt o ponad 90st za którym znajduje się wąska ścieżka szerokości ok 2,5 m na której pługowcy (którzy dojechali aż tu czystym przypadkiem) spoglądają z podziwem na ludzi którzy dalej jadą w przepaść Schumachera :) To nie lada wyzwanie przecisnąć się przez tą kolejkę gapiów :D A jak kogoś potrącisz to się wściekają:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścianka jest cudowna a dostęp do niej jest utrudniony: najpierw wpada się w pędzie (po 2 km jazdy w dół po lodzie) w zakręt o ponad 90st za którym znajduje się wąska ścieżka szerokości ok 2,5 m na której pługowcy (którzy dojechali aż tu czystym przypadkiem) spoglądają z podziwem na ludzi którzy dalej jadą w przepaść Schumachera :) To nie lada wyzwanie przecisnąć się przez tą kolejkę gapiów :D A jak kogoś potrącisz to się wściekają:D

a to jest to co tygryski lubią najbardziej,mniam,mniam :D

no oczywiście nie cały dzień ale taki deserek,ummmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w MdiC byłam tylko 2 dni więc Direttissimę zrobiłam tylko 4 razy ale starczyło mi... pod koniec trasy mam średnie pojęcie co się dzieje z moimi nartami... a tu trzeba jeszcze hamować! :D

Tak na marginesie... Każdy kto był w tym kraju pewnie zauważył że Włosi są przesympatyczni :) Jedyny mankament to to że nie idzie się z nimi dogadać w innym języku niż włoski... Po angielsku nie mówią a jak mówią to z prześmiesznym akcentem i wyjatkową pomysłowością. Debeściakiem jednak był tekst:

"I wanna kiss you with a language". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tylko w polsce ale co do włochów to słyszałem różne opinie na nartach z takimi zachowaniami sie nie spodkałem ale w aqua w krk już owszem, mianowicie 3 włochów było tam i podrywało moją znajomą ratowniczke tamtejszą i co najgorsze oni uznają polskie dziewczyny chyba za wyjątkowo łatwe... przynajmniej po ich gadkach dawało sie to odczuć ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku postanowilam nagrać króciutki filmik rejestrujący przypadkowe osoby na tej ściance - liczyłam na to że filmik nagrywany z dołu odda nachylenie stoku ale niestety nie oddał - na filmiku ta ścianka wygląda jak ośla. Ale filmik jest zajebisty - przypadkowe 10 sekund i przypadkowe 3 osoby które na nagraniu koncertowo wyłożyły się na stoku :)

...postaram się go tu jakos wstawić.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...