Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dumpling Zębowa Wróżka


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam się z Wami podzielić moim szczęściem i pomyślalam że nie będę zakładać nowego tematu bo po co robic burdel :) Od kilku lat intryguje mnie pewna osoba występujaca obok austriackich zawodników. Nazywałam go Wąsaty Onkel, taki z białymi bujnymi włosami z tak samo białymi wąsami :) Jak wygra któryś austriak to ten lata z nartami na wymianę i obściskuje zwyciężcę ;) Komentatorzy nic nie mowili o nim więc tym bardziej intrygowało mnie kto to jest. no i dzisiaj po przeszukaniu austriackich stron internetowych znalazłam go! :D tzn wiem jak się nazywa i kim jest

20071128_fussball3jpg.jpg

20071130_walchi6.jpg

20080106_matt2.jpg

20071128_fussball3jpg.jpg.ecb846d377a4f6eeae242ba168c9b2c3.jpg

20071130_walchi6.jpg.6defb3e3205fddc20838b0619fc2f6b9.jpg

20080106_matt2.jpg.baf6ffc0741364a1af078cfd5323f353.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrózko to jeszcze znajdz tego co mnie z Bończą intryguje a mianowicie Starca z brodą :D pewnie już Ci sie podoba wzorem tamtego :D ale chodzi nam tego jednego z US ski teamu co sie drze komon tedi komon hah :) bo nie wiemy czy on bodego również trenuje czy nie bo wydaje mi sie że przed zjazdem w Wengen zbijał z nim żółwia i zagrzewał do startu podobnie chyba że tam każdy trener tak wyglada :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, po głosie to jak dla mnie ten sam drze się do wszystkich USów ale głos moze mylic :) Jutro zacznę od rana poszukiwania i dam znac co znalazłam :) jakbyś wkleił jego fotę w temat to byłoby miło (moze ktos inny też będzie chciał poszperać w necie) :D

Tak.... od 7 to bede "szperal" w ustawieniach i parametryzacji nowego systemu ERP :mad: jak sie podniose wedlug planu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo WRÓŻKO Milion pkt oraz dożywotnia prenumerata magazynu Filipinka wędruje do ciebie :D ale pod jednym warunkiem wez jeszcze ogarnij czy Bode trenuje razem z nim czy tylko na zawodach sie przyłącza bo skoro koleś sie odłączył od kadry a ten typ go trenuje to jak to jest:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic
Ja już go widziałem:), a zaraz obejrzę jeszcze raz:)

Sorry SB, ale kojarzy mi się to z jednym:

Dzwoni żołnierz do swojej dziewczyny i mówi:

W jednej ręce trzymam twoje zdjęcie, a druga myślę o tobie :D

Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nie brali generałów, bo nie mieli dla nich białych koni.

Ale mój dziadek walczył..... u tych co mieli takie dziwne kaski :D

Oj to szkoda bo ja akurat zajmowałem się czym innym, ale moja formacja to Żandarmeria Wojskowa Jednostek Nadwiślańskich i np. taki 2 metrowy Wituś by cię przegonił po dworcu centralnym w W-wa:D bo to była jego działa:D, a służyliśmy razem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Mnie jedynie na pierwszej stawce obiecali, że gdyby mnie się noga podwinęła na studiach, to będę wojskowych na nartach uczył jeździć :D

Żandarmeria - ta najbardziej znienawidzona ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...