Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w doborze nart


luXyfer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam zamiar kupić sobie jakies narty, niestety nie posiadam wiedzy dotyczącej ich właściwości i zupełnie nie potrafię wybrać które kupić.

Swoje umiejętności oceniam na 6/7 w skali do 0-10 Jeżdżę od 10 lat, głównie na Słowacji, na trasach czerwonych, rzadziej na czarnych. Zawsze lubiłem jeździć długim skrętem ale chciałbym się również nauczyć jeździć wąskim slalomem, dlatego potrzebuję nart w miarę uniwersalnych

Mój wzrost to 190cm, ważę ok. 75 kg.

To chyba tyle, jeśli o czymś zapomniałem to potem dopiszę.

Oczywiście chciałbym narty jak najtańsze, wraz z wiązaniami. Domyślam się, że nie kupię nic porządnego za 600zł w GoSporcie, ale mam nadzieję że za 1000-1200zł już coś w miarę dobrego znajdę. Ale jeśli pasują do mnie narty powyżej tej ceny, proszę o wymienienie ich, bo zawsze mogę kupić uzywane na giełdzie albo na allegro

proszę o pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj Rx8 z poprzedniego sezonu(mysle,że do 1200zł spokojnie się zmieścisz).Długośc 170cm. Pojedziesz na niej i krótkim i dłuzszym skrętem.A to,że promień skrętu ma 13 badz 14 m w niczym nie przeszkadza. (Zdecdowanie łatwiej na narcie o charakterystyce slalomowej pojechać długim skrętem niz na gigantce krótkim).Bardzo fajnie trzyma na krawedziach. Spokojnie powinieneś ja docisnąc przy Twoich parametrach. Miałem okazje na niej jezdzić(raczej przejechać się) w zeszłym sezonie i było fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś miał wiecej hajsu to ja proponowałbym Ci Progresora do Fischera to by było coś ;) możesz poszukać na allegro może coś jest ta narta ma być ponoć swietna w długim jak i w krótkim skręcie ! Jesli nie fischer to wybrał bym atomica Nomada albo Sxa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic
Poszukaj Rx8 z poprzedniego sezonu(mysle,że do 1200zł spokojnie się zmieścisz).Długośc 170cm.

Z tego sezonu już dostanie te narty w cenie ok 1300-1400zl na najpopularniejszym w Polsce serwisie aukcyjnym ;)

Też polecałbym RX8 w dł. 170cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego sezonu już dostanie te narty w cenie ok 1300-1400zl na najpopularniejszym w Polsce serwisie aukcyjnym ;)

Też polecałbym RX8 w dł. 170cm.

A w zagranicznym jeszcze taniej :)

Progresora - sami wiecej gdzie - można dostać już za 250ojro+wysyłka.

Ale oczywiście trzeba utrafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...