Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

poszukiwanie :)


maTeO2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno trafilem na to forum, troszki poczytalem i doszedlem do wniosku ze siedza tu spoko ludzie, no ale koniec lizidupstwa ;) i wracajac do tematu... Mam 19 latek, od bardzo dawna jezdze na nartkach jednakze jakos tak wyszlo ze nigdy nie zajalem sie tym bardziej na serio, a szkoda :/ Mieszkam w wawie i chcialbym nawiazac kontakt z jakims klubem, zrzeszeniem ludzi kochajacych ten sport, od ktorych moglbym sie czegos nauczyc. W tym roku mam zamiar wyjechac zrobic papiery na pomocnika intr. jednakze nie bardzo wiem z kim zagadac. Czy w wawie sa jakies takie kluby gdzie nawet w ciagu roku moglbym sie podszkolic, wyjeachac na obozik ?? Slyszalem ze istnieje taki klub DeSki, czy moze ktos z forum ma jakies doswiadczenia albo nalezy gdzies ?? Do kogo mam sie zglosic, z kim zagadac ??

z gory dzieki

pozdr maTeO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukiwanie :)

No w sumie czemu nie :) To przeciez nie tak daleko ;) Mysle ze jak jescze pobede na tym forum i nie tylko na tym ( Klub pod Misiem welcome to:) ) podlapie troszki kontaktow ludzi wkreconych w nartki :) Wlasnie a kto jest z Wawki, moze jacys znajomi ;) Tak na marginesie to jestem na pierwszym roku wychowania... awf of course.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukiwanie :)

Jak bedziesz na tym "drugim" forum, to masz mozliwosc podgladniecia uzytkownikow, kto jest skad ;)

Pozdro i juz nic wiecej nie pisze, bo JC mnie zbeszta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukiwanie :)

tak wiem co to DeSki widuje ich dosyc czesto wygladaja bardzo porzadnie, ale ogolnie sprawiaja wrazenie troche nadetych ale nie znam ich wiec sie nie wypowiadam, krotko z tego co widzialem jest to dobry klub a przynajmniej dobrzy narciarze w nim jezdza wiec jesli masz okazje zapisuj sie kupuj ubranko klubowe i smigaj z nimi aha nie podobalo mi sie tylko ich zachowanie na kasprowym jakos w marcu tego roku, strasznie sie panoszyli utrudniali jazde i zachowywali sie tak jakby stok nalezal do nich czyli po prostu jak totalne chamy. Jak chcesz to przeprowadz sie do krakowa, tutaj jest duzo fajnych klubow w tym nasz :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWF

jak jestes na AWF w wawie - to wystarczy podejśc do chlopaków z zakladu sportow zimowych i wodnych ... jest ich tam kilku - i wszyscy mają pojęcie o nartkach. Tylko uderzaj do młodych - michał, przemek i maciek .... fajni goście i siedzą w tym po uszy. Zresztą i tak bedziesz mial z nimi oboz narciarski na drugim roku chyba.

Btw. looknij sobie na moje stronki - www.le-ski.pl - dzialamy glownie we wrocku i okolicach ... poza alpami oczywiscie

a jak interesuje cie cos wiecej niz skrecania - np. latanie na nartkach to zapraszam na www.ski2die.pl ... newschool stuff - i kilku ziomkow z wawy juz tam działa - zresztą popytaj na AWF o goscia co go zwą Sanczo (www.sanczo.pl) ... na 4 roku siedzi i zajarany nartakami na maxa.

Pozdruffki.

.::LeSki::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukiwanie :)

Witam

Po pierwsze dzieki za odpowiedzi, nie mialem pare dni netu i dzisiaj dopiero zajrzalem. Napewno sie skontaktuje tylko ze teraz mam kupe roboty i zajec :/ Na uczelni biologia...anatomia... bleeeeeh :( Ale jeszcze pare dni i sie uspokoi :) Jeszcze raz thx for all, do uslyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...