Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic - Wiazania NEOX - Wasze uwagi - porady !


Joggeli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Ostatnio trafila mi sie okazja na deski Atomica SL 10 PB w komplecie z wiazaniami Neox 412 2008 model.Poniewaz dotychczas siedzialem w stajni Fischera ( wiazania Tyrolia ) chcialem zaciagnac informacji od osob ktore maja ten sprzet i cos wiedza na temat Atomic'ow.

Czytajac rozne tzw. horor opowiesci na internecie na temat wiazan Atomica zaczynam sie zastanawiac czy pomimo dobrej ceny byl to dobry wybor.Czy ktos moze dorzucic cos od siebie na temat wiazan Atomica zwlaszcza NEOX. Czy sa dobre - slyszalem ze maja tendencje do wczesnego wypinania sie , ze sie lamia plastikowe detale w uchwycie piety buta. Zaznaczam ze nie mam doswiadczenia z firma Atomic. Moge cos dorzucic na temat Fischer - Volkl ale Atomic to czarna magia.Odnosze wrazenie ze jest grupa ludzi ktora oddala by wszystko za Atomica i z drugiej strony ci co nienawidza Atomica. Co Wy na to. Kazdy post bedzie mile widziany.

Pozdrowionka z NYC

Joggeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic NEOX wiazania

Na Boga nikt nie jezdzi na NEOXa'ch gdzie ta stara gwardia Atomica? Niechce mi sie wierzyc ze nikt nie jezdzi na Atomicach z tymi wiazaniami.

Napiszcie cos od siebie zanim zamontuje te Neoxy na dechach bo niewytrzymam. Ja Testowac je bede dopiero w Marcu.

Pozdrowionka ,

Joggeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Boga nikt nie jezdzi na NEOXa'ch gdzie ta stara gwardia Atomica? Niechce mi sie wierzyc ze nikt nie jezdzi na Atomicach z tymi wiazaniami.

Napiszcie cos od siebie zanim zamontuje te Neoxy na dechach bo niewytrzymam. Ja Testowac je bede dopiero w Marcu.

Pozdrowionka ,

Joggeli

Jeżdżą, jeżdżą ino przyznać sie nie chcą. Ja mam GS 9 z Neoxami chyba 312. Nie powiem, żebym zbyt intensywnie je eksploatował ( 3 wyjazdy na sezon ). Na razie bez problemów bo są praktycznie nowe. Wypiąć w czasie jazdy się mi nie wypięły. Przy wyglebowaniu wypięły mi sie ze dwa razy na ostrych ściankach.

Więcej nic ci nie napiszę bo doświadczenie niewielkie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic - Neox wiazania

Heja,

Wiec jednak sie obudziliscie.Dzieki za te kilka slow.Nie bede panikowal ale jak juz napisalem wczesniej do tej pory tylk mialem Fischery /Tyrolia. W tym sezonie udalo sie mi dopasc Atomica no i stad moje obawy.W tym roku zaliczylkem juz 15 dni i mam zamiar drugie 15 zaliczyc w Marcu ale juz na nowych Atomicach.

Jeszcze raz dzieki

Pozdrowionka,

Joggeli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...