Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wasze ulubione filmy narciarskie>


Rekomendowane odpowiedzi

Gość bobic

Speedy, mam kilka filmów na DVD o tematyce narciarskiej.

Jak reflektujesz, to jakoś Ci dostarczę.

P.S.

Z ankietą jest problem, bo trzeba znać tytuły.

Proponuję w tym temacie wpisywać swoje propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speedy, mam kilka filmów na DVD o tematyce narciarskiej.

Jak reflektujesz, to jakoś Ci dostarczę.

Z dużą przyjemnością. Wróciłem w sobotę z Włoch i nawet nie rozpakowuję wozu bo na weekend jadę do Zieleńca :confused: to nie to samo ale lepiej niż nic. Siedzę więc pijąc piwko z kompem na kolanach a na ścianie leci Lost and Found i tak sobie myślę czy aby nie przelecieć się do USA.

Na filmiki reflektuję sam mam kilka więc możemy się wymienić... do czwartku jestem w F.. Warsaw. Więc może się spotkamy. Kawa jak zawsze dobra

S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

U Was kawa to niebo w gębie.

Jak się obrobię z moimi sprawami, to zdzwonimy się w środę, dam znać na czym stoję i czy zdążyłem Ci nagrać płytki.

Dzięki za zaproszenie.

P.S.

Co się tyczy Snowmanii to niestety jak wiesz, jestem trochę uziemiony, ale może na zakończenie się wyrobię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Was kawa to miód w gębie.

Jak się obrobię z moimi sprawami, to zdzwonimy się w środę, dam znać na czym stoję i czy zdążyłem Ci nagrać płytki.

Dzięki za zaproszenie.

P.S.

Co się tyczy Snowmanii to niestety jak wiesz, jestem trochę uziemiony, ale może na zakończenie się wyrobię ;)

Jestem w czwartek w biurze. Czyste płytki mam oczywiście a jeżeli chodzi o Snowmanie to jak tylko znajdziesz czas to możesz jechać z nami. Wyjazd z piątek wracamy w niedzielę.

S

Ps. Moje typy filmów podałem ale oczywiście numer jeeden jest ten jeszcze nie nagrany ze mną w roli głównej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio kumpel zaprosił do oglądania "Snowboardera"......wiecie co, to jest najgorszy film jaki w życiu widziałam :( wszystko, co można w filmie spieprzyć to spieprzyli a na pierwsze miejsce wybija się kompletnie niespójna i do bólu przewidywalna akcja i ta sama ścieżka dźwiękowa przez 2 godziny :P - jedyne, co było warte obejrzenia, to sceny jazdy w pełnym słońcu na trasach otaczających Gstaad :] w skrócie, zmarnowane 2 godziny w życiorysie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem oglądam różne fajne filmy promocyjne takich firm jak Rossignol czy Peak Performace. Kiedyś przy zakupie jakiś ciuchów dostałem właśnie super film o Peak Ski Team-ie. Bardzo ciekawy, super muza no i jeszcze dostałem parę płyt dla kolegów za free :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambro, a czy te filmiki są gdzieś dostępne na necie i czy ewentualnie mogłabym prosić o linki :)?

Z tego co szukałem to w necie są raczej jakieś urywki, zwiastuny a jak już to krótkie filmiki. Sprubuje jakoś przerzucić do komputeraz to co mam i umieszcze to na YouTube ;)

Jak się nie uda to mogę pożyczyć. Listem wyśle i git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te linki są git - dzięki. W Polszcze gdzieś można to kupić, czy tylko bezpośrednio?

Ja kupiłem w jednym z internetowych sklepów w Niemczech. Wystarczy trochę poszperać Czeka się długo ok 2 tyg bo wysyłają pocztą anie kurierem ale taniej niż na Amazon lub w e-bay. Jak nie znajdziesz to puść to podam kilka

Speedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Speedy dzownilem dzis do Ciebie, lecz sie nie dodzownilem.

Nagralem Ci ze 3 filmy.

Jutro mam czas, tylko podaj o ktorej ty masz chwile na kawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Spoko, ja dziękuję za kawę i gifta :)

Ogladałem dziś filmy z meptv.net - też są dobre - fajna muza jest w nich. A najwazniejsze, że są POLSKIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co szukałem to w necie są raczej jakieś urywki, zwiastuny a jak już to krótkie filmiki. Sprubuje jakoś przerzucić do komputeraz to co mam i umieszcze to na YouTube ;)

Jak się nie uda to mogę pożyczyć. Listem wyśle i git ;)

Niestety nie da się tego tak przerobić żeby umieścić na YouTub-ie ale jeśli jest ktoś bardzo zainteresowany mogę wysłać pocztą - pożyczyć albo przegrać (jeśli się uda). Ostrzegam ze nie jest to jakiś b.długi film. Po prostu skręcone dużo heli, prezentacja ekipy Peak Ski Team i relacje z jakistam innych wypadów + fajna muza :)

Jak coś piszcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś z szanownych forumowiczów pełną wersje tego filmiku ? Zapowiada sie rewelacyjnie i trafia w taka tematyke która przynajmniej mnie najbardziej interesuje ;) Jak coś to piszcie na PM chetnie zakupie tylko gdzie :confused:

sDVOzSv-dAc

wyglada zajefajnie; Homek jezeli to faktycznie ma miec cdn a bedziesz szukal ewentualnch wspolinwestorow to sie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...