Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Które wybrać ?????????????????????


Korba88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich forumowiczów

Sezon się zbliża obniżki w sklepach coraz niższe, więc postanowiłem poszukac sobie nart!!!!!!!

Znalazłem dwie sztuki (typy), które zwróciły moją uwagę:

1. Salomon Areo X + Z12 Ti - to taki mój faworyt :-)

2. Head Worldcup i.Supershape

Poradźcie mi które wybrać bo jakos tak nie mam wiedzy :-))))), jeżdziłem na Salomonach i mi się podobało :-)))), Napiszcie coś o tych drugich :-), bo nic nie moge znaleźdź

Bardzo dziękuje za wszystkie podpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wrazeniach z jazdy supershape ale speed pisalem w kwietniu - do tego pewne porownania - takze mozesz to odszukac.

Mysle ze z tym modelem bedziesz mial "podobnie" - tez konstrukcja sandwich.

Ja mam sl-ke w world cup-ie ale z tzw. jacket technology - konstrukcje "zamknieta" narty, choc wolabym sandwicha :)

Sprawdzalem ja na razie na sucho - u goscia ktory wiem jak jezdzi (pogonil np. logistyczne mistrzostwa PL w slalomie jakies 2 lata temu chyba), ma taka i mowil ze daje rade.

A co to znaczy bede wiedzial za jakies 2 miesiace :rolleyes:

p.s. acha - jeszcze bobic pisal o headach po powrocie z tuxa tej wiosny (majowka to byla ?? )

p.s. 2 - gdzie masz tenizsze ceny ? u nas wszystkie supershape jakie wynalazlem krecily sie "promocyjnie" kolo 2 kolo; na ebayu sa do wyrwania ponizej 300 eurosow

Edytowane przez juice
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wrazeniach z jazdy supershape ale speed pisalem w kwietniu - do tego pewne porownania - takze mozesz to odszukac.

Mysle ze z tym modelem bedziesz mial "podobnie" - tez konstrukcja sandwich.

Ja mam sl-ke w world cup-ie ale z tzw. jacket technology - konstrukcje "zamknieta" narty, choc wolabym sandwicha :)

Sprawdzalem ja na razie na sucho - u goscia ktory wiem jak jezdzi (pogonil np. logistyczne mistrzostwa PL w slalomie jakies 2 lata temu chyba), ma taka i mowil ze daje rade.

A co to znaczy bede wiedzial za jakies 2 miesiace :rolleyes:

p.s. acha - jeszcze bobic pisal o headach po powrocie z tuxa tej wiosny (majowka to byla ?? )

p.s. 2 - gdzie masz tenizsze ceny ? u nas wszystkie supershape jakie wynalazlem krecily sie "promocyjnie" kolo 2 kolo; na ebayu sa do wyrwania ponizej 300 eurosow

Dzięki za wiadomość i jakies info dotyczące tych nartek, w Łodzi supershapy są w okolicach 1600 PLN. Facet prowadzi sklepik internetowy i tamje znalazłem. Jak zdobęde namiary to Ci podam

Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić 170 cm, napisz coś o nich, chciałbym żeby były dynamiczne i nadawały się do krótkich i długich skretów

Pozdrawiam

Hmmm miałem okazje jechać na najwyższym modelu AERO w długości na mnie czyli bodajże 164cm.

Są świetne. Na trasie do wszystkiego.

Chociaż polecam bardzo XWinga, którego sam miałem i żałuje, że sprzedałem ...

Aero 170cm to już mogą byś trochę średnie do krótkich skrętów. To jednak nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna nartka :)

185cm? Straaaaaaaaaaaaaaasznie długa. Chyba jeszcze niw eidziałem, żeby ją ktoś w tej długości brał. Natomiast jak poszukasz u znajomego skibilka na ebay.de możesz kupić za psie pieniądze w długości 178cm :)

O masz :

http://cgi.ebay.de/Salomon-Aero-GT-X-Bind-Z10-Multiradius-Konzept-M-08_W0QQitemZ360082079271QQihZ023QQcategoryZ40902QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262

Edytowane przez mysiauek
znalazłem linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...