Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic czy Atomic?


Icarus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sezon się zbliża, a ja bez nart.

Nie stać mnie na tegoroczny sprzęt (a może mi po prostu kasy szkoda?). Mam okazję kupić narty Atomica, Metron B5i za 1200zł - podobno nówki, ale z zeszłego sezonu.

Dotąd szukałem Metron M:11 B5c (nie wiem czy dobrze zapisałem dokładną nazwę).

Na tych drugich nartach jeździłem podczas zeszłego sezonu. Jeździło się bosko i dlatego właśnie takie narty chciałem kupić. Kłopot z tym, że nigdzie ich nie ma. Jedynie w jakimś allgerosklepie w Warszawie - nie chcę kupować czegoś czego nie mogę zobaczyć. Do tego oferta to 1550zł - tyle, że tegoroczne.

Jeśli ktoś miał okazję jeździć na obu modelach - to chętnie przeczytam opinię i może skuszę się na - podobno - wyższą półkę.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,

Icarus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze: w tym roku nie ma już Metrona.

Tegoroczne ale z poprzeniej kolekcji.

Obydwa wspomniane modele są inne.

Osobiście nie zastanawiając się brał bym :

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=1949&id_modelu=2436

lub którąkolwiek jego starszą wersję.

I nie masz co szukać gdzie indziej, bo inne firmy nie mają narty o takiej lub szerszej geometrii i takim fajnym promienu. Też bym ją kupił gdyby nie waga - jeśli to cię nie przeraża ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga mi nie przeszkadza. Chcę narty na których będę się fajnie bawił.

Jeśli chodzi o roczniki, to musiałem się pomylić.

Widzę, że będę musiał udać się do Wrocławia i obejrzeć to co mi oferują. Dziękuję za szybką odpowiedź na moje pytanie. I jeśli ktoś jeszcze chciałby się podzielić spostrzeżeniami to chętnie poczytam Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zdecydowałem się właśnie, B5i.

Teraz miałbym kolejne pytanie.

Mam kolegę, który mierzy ponad 200cm wzrostu. Chciałby zaopatrzyć się w dobre narty. Niestety najdłuższe metrony mają 172cm.

I co w takim przypadku zrobić. Pan w sklepie polecał mi SALOMON CROSSMAX W12. Nic o tej narcie nie wiem.

Oglądałem skitest i widziałem tam nartę Völkl AC 30 Titanium - są nawet o długości 184cm.

Proszę o propozycje. Jakie narty All Mountain byście zaproponowali na tak wyoskiego człowieka? Waga normalna, znaczy koło 95kg (nie pytałem)

Eee... skoro nikt nie pisze, to spokojnie można temat usunąć, albo zamknąć. Widać odpowiedzi poszukać muszę gdzie indziej.

Edytowane przez Icarus
Widzi mi się autora ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...