Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

cześć chetnie nawiąze kontakt z innymi narciarzami


raksa

Rekomendowane odpowiedzi

część jestem troche walnieta na punkcie nart i nie tylko dziewczynka !!!!mam blisko 17 lat i szukam tak samo zbzikowanych ludzi chetnych na wyjazdy na narty ... i zapytanko .,... czy ktos wybiera sie w tym roku do szczyrku na kurs pomocnika instruktora narciardskiego????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chetnie nawiąze kontakt z innymi narciarzami

nic nie rozumie to nie jest to, co napisalem!!

co jest grane, jakas cenzura?

Napisalem, ze sie nie wybieram.

Ale wszystko zalezy od towarzystwa.

Jezeli mi powiesz na jaki kurs idziesz to ja sie tez na niego zapisze.

W koncu nie chodzi o to, zeby zostac pomocnikiem, tylko o to, zeby sie z toba spotkac.

Poz.pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chetnie nawiąze kontakt z innymi narciarzami

witaj...mam na imie Piotrek...20 uderzyła w tym roku...;-)

podobnie mam odkręcone na punkcie nart...i nie tylko...!!!

mam juz co prawda papiery pomocnika...ale gdzies je pogubilem...i moze skocze na jeszcze jeden kurs...;-)...czy masz juz ustalony termin kursu i szkole...bo jak nie to moge polecic przyjaciol....

mieszkam w Bielsku...i jestem Bylym zawodnikiem(powiedzmy ze cos tam startowalem)...to my razem z wieloma fantastycznymi ludzmi rozkrecalismy Carving w Polsce(początki)...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chetnie nawiąze kontakt z innymi narciarzami

dzieki i witam cie... a wiec mieszkam pod warszawa niestety i chodze w wawie do szkolki tez niestety ale takie zycie... uwielbiam nie tylko nartki ale tez zeglarstwo nurkowanie koniki gitare imprezy i wogole dobra zabawe.... moze ty tez cos o sobie pisnij ...zdrowk raksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chetnie nawiąze kontakt z innymi narciarzami

dzieki ...

w sum9ie to nie wie co w tym diwnego ale uwielbiam nartki pprostu a na sprzecie to ja sie naprawde za bardzo nie znam wiem tylko tyle co widzialam czytalam i jezdzilam no tak wlasnie niestety nie mam starszej ale mam (k...) mlodsza i starczy mi .... pozdrowienia dla ciebie raksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chetnie nawiąze kontakt z innymi narciarzami

strasznie mi milo poznac tak hmmm ciekawego czlowiek a !!!!!juz mi polecali wisle ale jak masz fajy kursik to tez wezme pod uwage mnie polecali stanislawskeigo znasz moze zubrzyckiego??? strasznie fajnie mieszkac nie w centrum buuuuu mozna se poptrenowac ciutke... ale coz takie zycie ...... a wiec co jeszcze lubisz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chetnie nawiąze kontakt z innymi narciarzami

hejhej

widze że piszą do ciebie sami faceci wiec może teraz dla odmiany dziewczyna

tak sobie czytalam twoje odpisy i stwierdzam ze musisz bys fajną 17-latką, ja mam odrobine więcej jakies +5 do twojego, tak jak ty uwielbiam narty ale nie tylko m.in. moją pasją są konie.

Również w tym sezonie robie pomocnika ale niestety w Zieleńcu miejmy nadziej ze snieg dopisze bo coś narazie sie niezapowiada.

w kazdym razie miło cie poznac

nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chetnie nawiąze kontakt z innymi narciarzami

Cze Raksa, jestem kangurek,

też mam 17-tke i znam żubrzyc....A po co ci on? Nie martw się o śnieg. Będzie napewno. Ja tez uwielbiam szaleństwa i narty. I też chcę pomocnika zrobić (może w konia?). Masz juz jakieś konkrety?

To nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...