Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty w Pazdzierniku??


eddffs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do osob znajacych sie na tym temacie chcial bym pojechac gdzies na weekend na narty!! tylko nie wiem cyz jest to juz mozliwee ii nie posiadam strasznie duzych srodkow pienieznych. Jak byscie mogli mi cos polecic opisac doradzic bede bardzo wdzieczny :)

Wyjazd na Molltaler:

koszt paliwa do podziału: nie więcej niż 250 zł,

koszt zakwaterowania: do 16 Euro za noc (można mniej)

koszt karnetu ok. 130 Euro (ale można mniej)

Zakładany czas jazdy na nartach: 4 dni, noclegów: 3 noce

A w ogóle, jako, że to "niekomercja" (tak naprawdę:-)), to:

16 października jadą trzy samochody osobowe (jest wolne co najmniej jedno miejsce), 22 października jadą dwa samochody i tam też jakieś miejsca są... O innych jadących również w okresie tych dni nic nie wiem... pewnie sami się ujawnią...

oczywiście rychło w czas zobaczyłem, że temat dotyczy Słowacji i Czech :-)), ale tam teraz jeździć się nie da a koszty są niewiele niższe...

Edytowane przez berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie też lecę 17-go na Molltala na 4 dni jazdy - oprócz tych terminów, o których wspomniał Berry - jeszcze planowany jest wyjazd 24-go października.. - wiec do wyboru, do koloru.. ;) - sezon już trwa.. :).

Realne koszty 4 dni na stoku - to około 650 pln (dojazd, spanie, skipass) + micha we własnym zakresie - ew. zrzuta "kwaterunkowa", żeby nie wozić za dużo.. - ale to do dogadania się..

pozdro

jahu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie póki co ten pierwszy wyjazd wyszedł Mi nastepująco:

- dojazd , tam i z powrotem - 250,- PLN

- spanie, 3 doby - 38,- euro

- własna micha + piwko na stoku - ok. 100,- PLN

Razem niecałe 500 ,- PLN

Nie liczę na razie skipass'u bowiem mam kupiony TOPSKIPASS i dopiero po sezonie wyjdzie ile wyniesie jeden dzień w Alpach ale można z grubsza przyjąć (takie mam plany) że nie więcej jak 20 ,- Euro za dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest kolejny powod do tego zeby nie odwiedzać polskich "gór" :)

..polskie góry lubię bo w nich spędziłem "pół życia", w nich się wychowałem, nauczyłem jeździć na dechach i jeszcze kilku innych fajnych "rzeczy" :) - ... ale .... - witaj w klubie bugajson !! :D.

Robalku - "z tego co słyszałem" 17-go znowusz będziemy mieli przyjemność wypić zimnego browarka na śniegu.. :) - ehhh.. - jak ja lubię "ten zapach napalmu o poranku".. ;) )

pozdro

jahu

Edytowane przez jahu
cyt.. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kupiony TOPSKIPASS

Myślę i myślę i aż mi z głowy się kopci .

Kupić TOPSKIPAS czy nie?:confused:

Przywiązać się do jednego regionu to nic.Tylko czy uda mi się więcej niż 14 dni w sumie w ciągu sezonu spędzić w Alpach.

Coś czuję,że jak tylko prysnę to kupię i będzie spokój.:D

Molltaler mi się marzy.......i to już,już teraaaaaaaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę i myślę i aż mi z głowy się kopci .

Kupić TOPSKIPAS czy nie?:confused:

Przywiązać się do jednego regionu to nic.Tylko czy uda mi się więcej niż 14 dni w sumie w ciągu sezonu spędzić w Alpach.

Coś czuję,że jak tylko prysnę to kupię i będzie spokój.:D

Molltaler mi się marzy.......i to już,już teraaaaaaaz.

to dawaj na Molltala :-)) z nami... realizować trzeba marzenia :-)))))

a w ogóle, Karnet opłaca się przy 3 czterodniowych wyjazdach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berry - chyba trzeba będzie zaplanować większą ilość autek i miejsc noclegowych na tego 17-go.. - ale to już - pozwolisz - zwalę na Twoją głowę.. :).

Ja mogę się zająć Gośćmi "przy barze".. :)

A TopSkipass - przynajmniej motywuje do wyjazdów, skoro już się go posiada.. ;)

Znudzić - się raczej nie ma szans - obejmuje te ośrodki:

http://www.topski.at/?siid=1921&LAid=1&jid=wi

, więc w 1 sezon nie do przejeżdżenia..

pozdro

jahu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie coś więcej napisać o tym karnecie? A te ceny o których piszecie to faktycznie nie dużo:) 4 dni nartowania i 650zł za wszystko to prawie za darmo;)

Możesz kupić na miejscu... Możesz na odległość...

Jedyne co musisz mieć, to zdjęcie i oświadczenie jakiejś niewiasty, np. żony :-)))), że z Tobą mieszka (oczywiście ona też musi kupić karnet)... W takim wypadku karnet na jedną osobę wynosi coś koło 370 Euro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berry - chyba trzeba będzie zaplanować większą ilość autek i miejsc noclegowych na tego 17-go.. - ale to już - pozwolisz - zwalę na Twoją głowę.. :).

Ja mogę się zająć Gośćmi "przy barze".. :)

A TopSkipass - przynajmniej motywuje do wyjazdów, skoro już się go posiada.. ;)

Znudzić - się raczej nie ma szans - obejmuje te ośrodki:

http://www.topski.at/?siid=1921&LAid=1&jid=wi

, więc w 1 sezon nie do przejeżdżenia..

pozdro

jahu

to ja muszę JUŻ :-)) o tym wiedzieć, bo coraz bardziej krucho z miejscami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TopSkipass - przynajmniej motywuje do wyjazdów, skoro już się go posiada.. ;)

Znudzić - się raczej nie ma szans - obejmuje te ośrodki:

http://www.topski.at/?siid=1921&LAid=1&jid=wi

, więc w 1 sezon nie do przejeżdżenia..

Napewno motywuje:) Faktycznie zanudzić się nie ma szans, jak dobrze policzyłem to karnet obejmuje 34 osrodki:) co prawda raczej te mniejsze ale obejmuje:) teraz załatwić urlop na całą zime i za 370 euro można nartować aż do bólu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno motywuje:) Faktycznie zanudzić się nie ma szans, jak dobrze policzyłem to karnet obejmuje 34 osrodki:) co prawda raczej te mniejsze ale obejmuje:) teraz załatwić urlop na całą zime i za 370 euro można nartować aż do bólu;)

hej !,

standardowo - wyjazdy są w większości tak "wymyślone", żeby niewiele tracić w pracy - wyjeżdżamy z reguły w czwartek po południu, wracamy w poniedziałek po jeżdżeniu, żeby zdechłym bo zdechłym :) - ale dowlec się przed biurko we wtorek rano do pracy.. .

Generalnie mało snu, dużo jazdy, niewiele się "urywa" z życia zawodowego.. - 2 dni wolnego w pracy w zamian za 4 dni na stoku .. - z "narciarstwa" te wyjazdy wyciskają max. co można wycisnąć.. - mi przypadły do gustu - tanio, intensywnie, bez "zawalania" w pracy.. ;) - w końcu to o to chodzi, żeby pojeździć, żeby niewiele kosztowało .itd..

pozdro

jahu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej !,

standardowo - wyjazdy są w większości tak "wymyślone", żeby niewiele tracić w pracy - wyjeżdżamy z reguły w czwartek po południu, wracamy w poniedziałek po jeżdżeniu, żeby zdechłym bo zdechłym :) - ale dowlec się przed biurko we wtorek rano do pracy.. .

Generalnie mało snu, dużo jazdy, niewiele się "urywa" z życia zawodowego.. - 2 dni wolnego w pracy w zamian za 4 dni na stoku .. - z "narciarstwa" te wyjazdy wyciskają max. co można wycisnąć.. - mi przypadły do gustu - tanio, intensywnie, bez "zawalania" w pracy.. ;) - w końcu to o to chodzi, żeby pojeździć, żeby niewiele kosztowało .itd..

pozdro

jahu

lub w środę wieczorem, a powrót w niedzielę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Soczek.

Jest też grupa (nie trzymająca władzy, he, he, he) która jedzie z Bydgoszczy przez Wrocław, Kłodzko, Brno i dalej tyle że z kolei najpóźniej czyli wyjazd w piatek koło 22 a powrót po nartach we wtorek (też 4 dni) więc Tobie by wyszło koło północy z wtorku na środę juz w domu.

Jakby co kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić na miejscu... Możesz na odległość...

Jedyne co musisz mieć, to zdjęcie i oświadczenie jakiejś niewiasty, np. żony :-)))), że z Tobą mieszka (oczywiście ona też musi kupić karnet)... W takim wypadku karnet na jedną osobę wynosi coś koło 370 Euro...

Nur für Ehepaare und Lebensgemeinschaften mit gemeinsamen Hauptwohnsitz. Gilt nicht in Kombination mit Großeltern, Verwandten, Freunden usw.

Meldezettel unbedingt erforderlich!!

Związki homo seksualne chyba nie są honorowane, a z kobietą trzeba razem mieszkać, sam fakt że się z nią...:ośpi chyba nie wystarczy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nur für Ehepaare und Lebensgemeinschaften mit gemeinsamen Hauptwohnsitz. Gilt nicht in Kombination mit Großeltern, Verwandten, Freunden usw.

Meldezettel unbedingt erforderlich!!

Związki homo seksualne chyba nie są honorowane, a z kobietą trzeba razem mieszkać, sam fakt że się z nią...:ośpi chyba nie wystarczy:D

:-)))))) niektórzy podpisują oświadczenie z przypadkową kobietą :-)))))... bo wystarczy oświadczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć nie jestem zainteresowany zakupem TopSkipasu to lubię wiedzieć o co chodzi. O jakie oświadczenie chodzi?? Po co jakiś związek? Wytłumacz mi proszę o co biega.

Jeżeli chodzi o karnet całosezonowy na Karyntię i Osrtirol są oferty pakietowe i np dla pojedyńczej dorosłej osoby taki karnet kosztuje 455 e, a w pakiecie dla 2 osób już tylko 770 jednak jest taki wymóg że mają to być osoby nie przypadkowe.

Więcej tu:http://www.topski.at/?arid=6866&jid=WI&siid=1918&cfg=redirect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć nie jestem zainteresowany zakupem TopSkipasu to lubię wiedzieć o co chodzi. O jakie oświadczenie chodzi?? Po co jakiś związek? Wytłumacz mi proszę o co biega.

stajesz przed kasą z żoną/córką/przypadkowo poznaną kobietą/koleżanką itd. :-))) i mówisz, że chcesz karnet partnerski, czy jak go tam zwał :-))... Dostajecie do podpisania oświadczenie o wspólnym mieszkaniu i to tyle... Oczywiście wszystko odbywa się przy serdecznym uśmiechu Pani z okienka :-))...

dokładnie tak jak napisał poważniej sb wyżej, a ja niżej mniej... :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...