Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

jakie byly wasze poczaątki???


raksa

Rekomendowane odpowiedzi

jak zaczynaliscie jezdzic na nartkach bo ja zaczelam jak mialam tak mnie j wiecej 3 lata i zjezdzalam na kreche problem byl w tym zew nie umialam hamowac i wpieprzalam sie na grupke ludzi czekajacych do wyciagu..............

całuski od raksy i przybocznej :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie byly wasze poczaątki???

Ja zaczynalem w piatej klasie podstawowki czyli jak mialem kolo 13 lat. Ze wzgledu na finanse jezdzilem tylko 2-3 sezonow i to sporadycznie. Ostatnio znowu zaczalem jezdzic i po prostu sie zakochalem w nartkach. Ale wracajac do poczatkow - pierwsze kroki stawialem na gorze w skomielnej czarnej - piekna dluga gorka (jak dla mnie wtedy) i co najwazniejsze byla blisko

(wiec tani dojazd z rodzicami i dwojka braci maluchem:) ) i byl tam dlugo snieg nawet jezeli w pobliskim jordanowie nie bylo juz ani grama. Moje pierwsze narty to byly polsporty - zielone okolo 195 cm do skokow narciarskich !!!!!!!!!!!!!!!!!(takie z tymi smiesznymi wiazaniami. Butow narciarskich na poczatku nie mialem to jezdzilem w zimowych sofixach :D a potem dostalem od wojka takie do kostek, czarne, podobno z austrii. O dziwo z takim sprzetem potrafilem zjechac z samej gory juz po 3 dniu jezdzenia na nartach. Teraz oczywiscie bym sie na pewno zabil na czyms takim ale wtedy bylem po prostu zaczarowany tym calym narciarstwem . Po tych poczatkach zostal mi taki zwyczaj, mianowicie nie kupuje sprzetu naj - tylko jezdze w tym na co mnie stac a wiecej kasy idzie na wyjazdy - ma to jeden duzy plus - gdy ostatnio przesiadlem sie na narty ktore maja naostrzone krawedzie zaczalem jezdzic po prostu jak to okreslil moj kumpel - bosko. A przedtem do 2000 mialem polsporty kupione za 35 pln z wiazaniami tyroli z ktorych zjezdzalem z samego nosala - producent chyba nie przewidywal potrzeby istnienia krawedzi w tych nartach bo byly tempe jak moj profesor od Mikro. teraz ostatnio moge juz sobie naprawde pojezdzic - lepiej i troszke szybciej - ale stare polsporty dalej staja oparte o sciane mojego pokoju. Bo wtedy mimo braku sprzetu narcierstwo to bylo najpiekniejsza rzecza w moim zyciu.

pozdrawiam ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

jakie byly wasze poczaątki???

ja zaczynałem jak miałem 12 lat bo wczesniej na desce jezdziłęm , pierwsze narty to 160cm Volkle z wiązaniami tyrolia 80 i buty Rraichle chyba buty do slalomu , wysokie 4 klamrowe ale z nich wyrosłem i kupiłem dynastary i buty rossiego a teraz mam elanki slx z których jestem b.dumny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...