Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alta Pusteria


fije

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Co sądzicie o takim programie wyjazdu?

3xAlta Pusteria + 1xKronplatz + 1xCortina d'Ampezzo + 1xSillian (Austria)

Chodzi mi o różnorodność tras, przygotowanie stoków, widoki, pogodę (termin połowa stycznia) i czy nadają sie dla osób średnio i dobrze jeżdżących?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bardzo fajny pomysł i jest po czym naprawdę świenie pojeździć. Nie wiem tylko czy bym inaczej nie pomiksował dni z opcją więcej na Kronplatz lub Cortinę choć jeśli macie mieszkać w Sexten lub gdzies tam obok do do Cortiny juz troszkę sie jedzie. A na to Silan to nie szkoda czasu? Jak tam wtedy masz z karnetem bo Dolomitisuperski tego nie obejmuje więc będzie trzeba za to ekstra płacić? Co do terminu to w zeszłym roku byłem na Kronplatzu w tygodniu po 15.01 i było bardzo ok- mało ludzi, ostatni tydzień stycznia był już dużo bardziej tłoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie mogę pokombinować, bo jest to wyjazd organizowany przez biuro, załatwiają taki karnet i dowożą do stoków. Mamy mieszkać w Dobbiaco. Jak byśmy mieli własny środek transportu wtedy możnaby coś myśleć. Głównie chodzi mi o trasy w Alta Pusterii, bo mamy tam 3 razy jeździć, a na mapce to nie ma tych tras zbyt wiele i nie bardzo są ze sobą połączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na takim zorganizowanym wyjeździe z takim podziałem. Najgorszy jest dojazd tymi łączonymi autokarami. To był mój pierwszy i ostatni wyjazd zorganizowany. Ci co mi mówili, że się męczę swoim autem zdopingowali mnie do tego. Katastrofa - 30 godzin w autokarze. Na miejscu do przyjęcia. Dowozy do stoku, hotel ujdzie. ALta Pusteria najbliżej Toblach (Dobiacco) ale ośrodek nie do porównania do Kronplatzu i Cortiny. Trasy codziennie przygotowane elegancko ale tak jak piszesz ilość niewielka. Dla chcącego najeździć można się wszędzie gdzie dobre warunki, a to pewne.

Pozdrawiam anba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na takim zorganizowanym wyjeździe z takim podziałem. Najgorszy jest dojazd tymi łączonymi autokarami. To był mój pierwszy i ostatni wyjazd zorganizowany. Ci co mi mówili, że się męczę swoim autem zdopingowali mnie do tego. Katastrofa - 30 godzin w autokarze. Na miejscu do przyjęcia. Dowozy do stoku, hotel ujdzie. ALta Pusteria najbliżej Toblach (Dobiacco) ale ośrodek nie do porównania do Kronplatzu i Cortiny. Trasy codziennie przygotowane elegancko ale tak jak piszesz ilość niewielka. Dla chcącego najeździć można się wszędzie gdzie dobre warunki, a to pewne.

Pozdrawiam anba

Też byłem na takim wyjeździe w zeszłym sezonie w Val Di Sole właśnie z tym samym biuremi i nie było takiej tragedii z tym dojazdem. Przesiadka w Krakowie była, ale potem jakoś zleciało. Wiadomo własnym samochodem lepiej, no ale jak sie nie ma to musi byc autokar. Najbardziej sie obawiam o te stoki w alcie, bo niby 50km, ale strasznie od siebie oddalone i nie da sie na nich jedzic bez odpinania nart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...