Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

killtec


Machu

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie, ma ktoś jakieś doświadczenia z ta firmą, czytałem opinie i są raczej dobre ;) Chce zainwestować w kurtkę a fundusze mam w tym roku ograniczone, chodząc po sklepach znalazłem kurteczki killteca lvl 5 na -50% sezon 06/07.. no i fajne są nawet;) może nie to co moja halti (na wykończeniu hehe) ale za 350 pln to nie można cudów wymagać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam juz 2 sezon (albo trzeci:P) kurtke kilteca lev 5. Jezdzi sie super. Po bliskim spotkaniu z gleba nie przemaka, nigdzie sie nie przetarla. I co najwazniejsze ciepla. Tak w temperaturze -5 do 0 stopni jezdze w samej bieliznie i tej kurtce. Po poludniu czasem musze nawet otworzyc wentylacje pod pachami ;) No i jeszcze jest pojemna. Mieszcze wode 0,5 litra, jakies batony, komore, krotkofalowke, okulary, mp3 playera.... no ogolnie,

No i jescze kolorek - mam pomaranczowa z czarnymi i bialymi wstawkami - na stoku odrazu mnie widac:)

Jako minus to zle rozwiazany kaptur. Jakis taki maly, ze mi z glowy spada. a jak jest zwiniety w kolnierzu, to krepuje ruchy. Ja uzywam teraz kasku, wiec mi nie potrzebny, ale jak cos, to chyba mozna by bylo go zmiescic w kieszeni z tylu.

Ogolnie kurteczke polecam, szczegolnie za tak male pieniadze.

pozdr.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz kupić kurteczke w dobrych pieniążkach i nie musi to być Killtec to możesz podskoczyć do bielska do pewnego sklepu...masz kawałek ale i tak się opłaca! kupiłem kurteczke Maiera z zeszłego sezonu za 400zł z jakimiś tam drobnymi...w sezonie kurtka taka nawet ok 1300-1400zł!!!może jeszcze jest przecena...nie wiem czy mogę tu wymienić nazwe sklepu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od zeszłego sezonu używam kurtki Killteca pisałem juz gdzies o niej na forum, naprawde polecam z tym że ja mam LvL najwyższy bartku B czyli 10 ojciec ma podobną tylko 2 lata starszą, naprawde spoko kurtki bardzo funkcjonalne a przy tym wsumie nie drogie moj po przecenie kosztował 7 baniek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz kupić kurteczke w dobrych pieniążkach i nie musi to być Killtec to możesz podskoczyć do bielska do pewnego sklepu...masz kawałek ale i tak się opłaca! kupiłem kurteczke Maiera z zeszłego sezonu za 400zł z jakimiś tam drobnymi...w sezonie kurtka taka nawet ok 1300-1400zł!!!może jeszcze jest przecena...nie wiem czy mogę tu wymienić nazwe sklepu...

Fazol, ja jestem z-ca kierownika w "tym" sklepie w Rybniku, ale Maiera nie chcę ;) Mam pewne wytyczne co do zabudowy kaptura a Maiery maja wszystkie na jedno kopyto, ale to nie zmienia faktu że są bardzo dobre ;)

Edytowane przez Machu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazol, ja jestem z-ca kierownika w "tym" sklepie w Rybniku, ale Maiera nie chcę ;) Mam pewne wytyczne co do zabudowy kaptura a Maiery maja wszystkie na jedno kopyto, ale to nie zmienia faktu że są bardzo dobre ;)

dobrze wiedzieć:) jak będę "coś" potrzebował to wiem do kogo się uśmiechnąć:) pewnie masz wysokie rabaty?! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Claytona killteca i super kurtka jestem zadowolony. Dziewczyna trz poluje a dokladniej w intersporcie zamówwila Esperie Lvl 10 (tylko na zamówienie) i bardzo fajnie te kurtki sa uszyte i funkcjonalne i dobry kontakt z dysrtubutorem głównym.

ja kupilem kurtke i urwal mi sie sznureczek od suwaka to mi poczta podesłali nowy :)

A cena jets atrakcyjna.

Dla przykladku daski kiltes 2x 10.000 membrana kosztuje 699 a rossignol 999zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Gość sokolki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...