Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Moze JC mi pomoze albo ktoś obeznany


SHAR_PEI

Rekomendowane odpowiedzi

Mam starszny problem od 2 tygodni próbuje kupić pianke narciarską (niewiem jak to nazwać ta skarpete na zawody), i chciałem kupic Spydera w Ski Team w Warszawie na 17stycznia i nic, Kobieta wzruszyła ramionami i powiedziała że takiego towaru nigdy nie mieli. A ja to naprawde potrzebuje ponieważ sprawiłem sobie nowy stabilizator DONJOY na kolano i długie spodnie narciarskie krępują i ograniczają mi ruch stawu przez stabilizator dlatego potrzebuje taką "piankę" i do tego krótkie spodnie.

Jak cos wiecie to napiszcie gdzie to moge kupić.

Pozd Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze JC mi pomoze albo ktoś obeznany

Nie wiem o czym mowisz. Guma a pianka to cos roznego. Guma to to w czym jezdza zawodnicy - obcisle przylega do ciala i tak dalej. Natomiast pianka to raczej takie zwykle czarne spodnie. Taki oldschool - kiedys szczyt szpanerstwa :D (takie na szelkach rozszerzane u dolu i zapinane nogawki z tylu albo z przodu) Pianki mozna dostac jeszcze czasem w supermarketach sportowych (giacomelli gosport, decathlon chyba) w dobrych narciarskich raczej nie sprzedaja. Natomiast gumy to wiadomo sa bardzo drogie i raczej tylko w specjalistycznych sklepach. A poza tym top wydaje mi sie ze w zeszlym roku spydera pianeczki to byly w ski teamie ale moze sie myle. W jaki sposob normalne spodnie ograniczaja ci ruchy? nie za bardzo rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze JC mi pomoze albo ktoś obeznany

Jemu naprawdę chodzi o gumę, ale to bez sensu ze stabilizatorem. Jeżdżę ze stabilizatorem, ale jak ubieram gumę (dobrą, żeby nie było wątpliwości - Schneider) na zawody, to stabilizator na zewnątrz. Wyglądam wtedy jak kaleka - kiepski pomysł.

Jak nie musisz używać gumy, to jej nie używaj.

Pozdroofka

Misiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze JC mi pomoze albo ktoś obeznany

No ja niewiem gumy mam nie urzywac a w Keni dzieci przez takich co nie używali głodują co za Swiat a niech im będzie CO BEDE : JAK TO MOWIA TO JAK LIZANIE CUKIERKA PRZEZ SZYBE :):) :0

P.S A tak to poza Kenia, własnie kupiłem spodnie Spydera na siebie huuurraa i pasują jak ulał huuuuuuurrrrrrrrrraaaaaaaaaaaa i stabilizator nie przeszkadza huuuuuuuuuurrrrrrrrraaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

I JESZCZE RAZ HHHHHUUUUUURRRRRRRRAAAAAAAAA!!!!!!!

Pozd Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...