Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To dla równowagi płci zakładam wątek o zawodach w Aspen - w ten weekend będzą tam walczyć kobitki.

sobota, 29.11.

Aspen (USA) GS women

Eurosport: 18:00 (1 run) + 21:00 (2 run)

ORF1: 17:55 (1 run) + 20:45 (2 run)

niedziela, 30.11.

Aspen (USA) SL women

Eurosport: 18:00 (1 run) + 21:00 (2 run)

ORF1: 17:45 (1 run) + 20:15 (2 run)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna pogoda :( to był mecz do jednej bramki przecież wiadomo że w takich warunkach ten kto pojedzie na początku bedzie miał o niebo lepiej (co się potwierdziło...) ale dobrze że było co pooglądać teraz przerwa na fakty i zaraz DH :D

Wielka szkoda Riendy jesli okaże sie że kontuzja sie odnowiła to może oznaczać dla niej koniec kariery...

Agnieszka na starcie!

Na miedzyczasie bardzo dobre +0,38 s

Na mecie jej nie ujżano ojj szkoda wielka bo do połowy musiało być dobrze... oczywiscie nie bedzie nam dane zobaczyć co zmajstrowała Aga :(

Edytowane przez Homar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Pań też sensacyjnie - Francuzka Tessa Worley cieszyła się z wygranej, po błędzie prowadzącej po pierwszym przejeździe Denise Karbon (15 miejsce).

Dla Francuzów to zwycięstwo przyszło po prawie dziesięciu latach, kiedy Regine Cavagnoud zwyciężała w gigancie.

Edytowane przez Bończa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na 18 mam impreze firmowa.

I tyle z ogladania i z rownowagi :(

Nie przejmuj się, ja miałam urodziny babci (nieco opóźnione bo miały się o 15 zacząć a zaczęły się o 17) więc ustawilam na nagrywanie i ... dvd się znów po...psuło:mad: i dupa, nie mam nagranego ani DH facetów ani 2-przejazdu kobiet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się, ja miałam urodziny babci (nieco opóźnione bo miały się o 15 zacząć a zaczęły się o 17) więc ustawilam na nagrywanie i ... dvd się znów po...psuło:mad: i dupa, nie mam nagranego ani DH facetów ani 2-przejazdu kobiet...

Majac podobne pragnienia rozumie rozczarowanie :)

Przymierzam sie do "nagrywarki", ale raczej nie bedzie to dvd tylko cos w rodzaju przenosnego dysku twardego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac podobne pragnienia rozumie rozczarowanie :)

Przymierzam sie do "nagrywarki", ale raczej nie bedzie to dvd tylko cos w rodzaju przenosnego dysku twardego.

Ja przymierzalam sie do sprawdzenia jak moje dvd pływa w Wiśle...ale dzisiaj zadziałało więc zastraszenie zdalo egzamin:D

Czekamy na 2 przejazd. Pogoda fatalna im się trafiła, wietrzycho takie że głowy urywa...Może troszkę się uspokoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia z pogranicza jest :D

A tak na temat to niestety :( przejazdów życia nasze dziewczyny nie miały ale trzeba być realistą nie ma co od nich wymagać odrazu pierwszej dziesiątki 3mamy kciuki za nastepne zawody ;). Sarka pokazała klase ale fartowne to jej zwycięstwo bo w pierwszym przejezdzie jeszcze okej trase miała a w 2 jazda taka o ale i tak wielkie brawa. Hosp pokazała że choć niewyraźna w tym sezonie (poki co) to i tak wszyscy muszą sie z nia liczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...