Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mam niezły problem


kkkrzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wpadłem na pomysł aby w tym sezonie pojechać na narty do Austrii.

Ciągle napotykam rozmaite linki do ośrodków ale niestety nie potrafie na nic sie zdecydować.

Polećcie mi miejsce które spełniło by moje oczekiwania:

1. Chce sie wreszcie porządnie wyjeżdzić (opalać sie i chodzić na dyskoteki to moge kiedy indziej)

2. Interesują mnie trasy ambitne

3. Żeby nie było drogo (wygód specjalnych nie potrzebuje i nie chce też płacić tylko za to że ośrodek jest rozreklamowany - tzn chce uniknąć czegoś takiego jak nasze Zakopane)

za podpowiedzi dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niezły problem

Co to znaczy ambitne ? Off piste ? Jeśli tak to trza jechać do Vorlalbergu ( kurna nie wiem czy prawidłowo napisałem ) ale tam tak Cię skroją że tylko mankiety zostaną . Ja jadę do Zillertal , pewny śnig , prosty dojazd , ceny na każdą kieszeń , ogromny wybór tras z lodowcem ( Tux ) włącznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niezły problem

w sumie to trudno polecic tak dokladnie, ale np. super jest włąsnie zillertal jak ktos powiedział, bo z tego co pamiętam tam był skipas na wszystkie okoliczne doliny ( i tylko 2 razy pojechalismy poza naszą, bo w sumie mozna sie wyjezdzic na gorkach i na lodowcu!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...