Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Buty atomic havx100- rozmiarówka i kupno


lewar1309

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko odnośnie zakupu butów. Przeczytałem wiele uwag na forum ale jeszcze mam wątpliwości.

Moja długość stopy 28,2cm, szer.10cm

Normalnie nosze buty 44,5 i długość wkładki 29,5 w butach sportowych.

Mierzyłem ostatnio atomic havx 100 o długości wkładki 29 pod spodem pisze 29-29,5.

Ponoć np. but 29,5 to ta sama długośc 29 tylko szerszy , czy to prawda?

Jak wkładam gołą stopę czuje trochę ucisk na przednie palce ale jak zapnę klamry i cofam stopę to jakby zostaje ok. 3mm z przodu luzu. I właśnie czy to nie jest za dużo.

Jak mierzyłem rozmiar 28,5 to przy nodze w tyle czułem przednie palce i coś było nie tak. ( myśle że były za ciasne bo to rozmiar wkładki 28 tylko poszerzone)

Nie wiem czy to jest dobry but czy za duży. Jeśli kłade nacisk na przednie języki to stopa jest w miarę nieruchoma ale jeśli siedzę i podkurczę przednie palce to stope mogę ponieść na ok.0,5cm. Czy w waszych butach jak siądziecie stopa jest w 100% nieruchoma czy też chodzi.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto to mierzy buty gołą stopą?:D założ skarpetke taką w ktorej jeździsz, palce powinny mieć ciut ciut luzu zebys nie miał ich tak spiętych zeby bolało, stopa nie powinna wogole chodzić nie powinna pływać ani ruszać , szczegolnie pięta powinna byc nieruchomo, powinno byc tak ze jak zapniesz buta to stopa nie powinna wykonać rzadnego ruchu i powinna zostac nieruchoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze samemu nic nie wymyśle - gdzie moge na śląsku ( gliwice katowice) kupic dobre buty ale chodzi mi przede wszystkim o fachowca który mi je doradzi

Spróbuj na pl. Wolności i targuj się jak już coś wybierzesz :)

Powiedz, że w internecie widziałeś je taniej.

Dobra rada z własnego i nie tylko doświadczenia i czasem się udaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze samemu nic nie wymyśle - gdzie moge na śląsku ( gliwice katowice) kupic dobre buty ale chodzi mi przede wszystkim o fachowca który mi je doradzi

duży wybór w wiśle ul 3maja :) jeszcze przed wjazdem do miasta po lewej stronie jadąc od ustronia, w ustroniu jadąc przez miasto ostatni serwis po lewej stronie (za allo allo) mają duży wybór butów szczególnie w wiśle w niskich cenach, buty nowe ale zazwyczaj nie z bieżącego sezonu a ceny bardzo rozsadne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...