Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Freestyle, pytanie do fachowcow ;) Pomozecie? ;)


kamilbij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie...

Wiem ze jest takich tematow sporo, no ale wiecie... Kazdy ma inne "parametry"

Zaczne od tego ze jezdze na nartach juz od okolo 11 lat i swoje umiejetnosci oceniam na mniej wiecej 8/9. (Potrzebuje po prostu fachowej pomocy ) Mam 17 lat, 180cm wzrostu, no i waze 65kg, posiadam Salomony Streetracery 10 i od razu powiem ze bawie sie juz na nich we freestyle...

Chce sie przezucic na cos profesjonalnego...

Puszek nie jest mi obcy, jazda tylem raczej tez nie. Wrocilem 2 dni temu z austriackiego Solden gdzie na naturalnych hopkach po za trasą nauczylem sie 360...

Chcialbym sie na powaznie zajac freestylem no i w zwiazku z tym mam pare pytan

1) Jaka dlugosc?? (Z tego co zdazylem obejrzec piszecie ze dlugosc podobna do wzrostu... A czy to nie bedzie oddzialywalo na niekorzysc lekkosci narty?? Bo zalezy mi na w miare lekkiej wydaje mi sie ze latwiej sie wtedy skacze)

No i wlasnie co do tego drugie pytanie:

2) Czy jest spora roznica jesli chodzi o wage nart...? Czy trudniej wykonywac jakies tricki?

3) Przesukalem pare nart... Z wyzszej polki... I co byscie polecali?

a) Fischer Addict pro - http://pl.fischersports.com/en/produ..._product=17943

b) Head J.O. PRO - http://www.head.com/ski/ski.php?regi...powder&id=1439

c) Salomon Suspect - http://www.salomonsports.com/us/?#/s...reeski/suspect

d) no i Volkl Wall - http://www.skimagazyn.pl/sprzet/nart...olkl/wall.html

4) Czy na takich nartach spokojnie pojezdze po za trasami? (bo interesuje mnie rowniez freeride, czy freeskiing )

5) Jakie wiazania do freestylowek?

6) No i co z butami? Czy moje X wave'y wystarczą?

Mile widziane jakies inne propozycje desek

Bardzo prosze o pomoc i fachowe komentarze

Wielkie dzieki z góry

Edytowane przez kamilbij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 zejdz na ziemie z umiejętnościami:) po 2 wartało by sie przywitać po 3 uzupełnić profil:) po 4 to odpowiadając na ostatnie pytanie tak wystarczą, po kolejne narty do freestylu czy w puch:) bo one się różnią linki które podałes nie trybią bo sie main site włącza:)

ten fischer jest ok :)

popatrz na K2 public enemy

rozejrzyj się tez za atomickiem deviant, skoro zaczynasz swoją przygode z tą dziedziną narciarstwa to wg mnie kazdy twin tip będzie dobry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 zejdz na ziemie z umiejętnościami:) po 2 wartało by sie przywitać po 3 uzupełnić profil:) po 4 to odpowiadając na ostatnie pytanie tak wystarczą, po kolejne narty do freestylu czy w puch:) bo one się różnią linki które podałes nie trybią bo sie main site włącza:)

ten fischer jest ok :)

popatrz na K2 public enemy

rozejrzyj się tez za atomickiem deviant, skoro zaczynasz swoją przygode z tą dziedziną narciarstwa to wg mnie kazdy twin tip będzie dobry:)

Bugi, nie każdy nie potrafi jeździć na tym forum xD. Poza tym zdaje mi się, że Kamil skopiował swój post z innego forum, gdzie jest inny system oceniania umiejętności. Ja już swoje mu tam powiedziałem, Salomony i Heady powinny być w porządku, przy czym Heady mają bardzo fajną szatę graficzną i dostały VIPa na NTNie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...