Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

fischer radarc


carv machine

Rekomendowane odpowiedzi

fischer radarc

Jeździłem na radacu w zeszłym sezonie fajna narta dla szkolących sie w jezdzie fun natomiast jak jezdzisz juz dosyc ostro to polecam cos innego np: Atomic 10.11 (hmm ale niestety juz jej nie produkują - szkoda). Ogólnie narta mi sie podobała ale dla mnie za miekka( niektórzy mówia że to zaleta i pewnie mają racje ale jak ktos waży np: 90 kg to lepsza by była ciut twardsza). Polecam bo na dzien dzisiejszy juz fanów inni nie robia jako takich.

Pozd Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fischer radarc

Maćko ma rację ,Twoje obecne narty mają bardzo zbliżone parametry do Radarca i obie te narty przynajmniej w moim odczuciu nie różnią się niczym ,zarówno na jednych i drugich pobawisz się fun jak i jakiś slalomik ...chcesz więcej wrażeń i ambitną nartkę???-dynastar omeglass-polecam-muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fischer radarc

wielkie dzieki za posty o radarach. Nasuwaja mi sie pewne uwagi caly zeszly sezon jezdzilem na atomach 9.12 niezla nartka ale na zakonczenie sezonu (snieg juz byl na maxa topiejacy) zalozylem radarca 155 cm w sumie od sniegu do buta mial prawie 7 cm wysokosci - i powiem istny czad, jechalem na nim tylko 2 zjazdy ale jesli chodzi o inicjacje skretow i wychylenia w wirazach to byl the best. Moim problemem jest w zasadzie to ze waze ok 95 kg i chcialbym miec jako 2 nartke do zabawy i funu radarca, do wiekszych predkosci i bardziej nachylonych stokow mam 9.12. Miekkosc radara jest jednoczesnie jego wada w przypadku mojej wagi z drugiej strony zaleta bo bardzo latwo jest go zmusic do skretu funowego. Co wy na to. Dzieki z gory za posty, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...