Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie w Alpy (łatwe trasy) - z Bielska-Białej


Azmadan

Rekomendowane odpowiedzi

staram się wyciągnąć żonę która zaczęła jeździć pod koniec ostatniego sezonu gdzieś dalej...

na jakieś lepiej przygotowane trasy niż w Szczyrku ;-P

który region polecacie dla początkujących...

bo szczerze...

to już się pogubiłem przeglądając oferty...

a że też jeszcze nie zdarzył mi się wyjazd w Alpy to jestem tym bardziej zagubiony :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram się wyciągnąć żonę która zaczęła jeździć pod koniec ostatniego sezonu gdzieś dalej...

na jakieś lepiej przygotowane trasy niż w Szczyrku ;-P

który region polecacie dla początkujących...

bo szczerze...

to już się pogubiłem przeglądając oferty...

a że też jeszcze nie zdarzył mi się wyjazd w Alpy to jestem tym bardziej zagubiony :-P

:D:D:D to niech Ci się zdarzy :D:D

Oczywiście jest mnóstwo takich ośrodków na Słowacji, ale tam warto poza weekendem i świętami...

No bo zostaje jeszcze Białka :D i pomniejsze ośrodki, typu Rycerka...

Ja rzeczywiście mam dziś kłopot w czytaniu ze zrozumieniem :D :D

Ty chcesz jechać w Alpy !!!!! (to informacja dla mnie :D)

Zaraz coś napiszę, tylko daj znać, czy po nartach ma być spokojnie, czy raczej wskazane rozwinięte życie ponarciarskie ?

Bo są ośrodki, gdzie cisza i spokój, a są takie, w których życie zamiera nad ranem :D

Edytowane przez berry
wczesny ranek :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie każdy ośrodek w Alpach (a każdy w jakim byłem) ma sporo tras łatwych niebieskich i czerwonych też raczej łatwych. Powyżej średniej jest na pewno Alta Badia we włoskich Dolomitach gdzie przeważają trasy łatwe i bardzo łatwe a do tego to spora stacja. Myślę, że to fajna stacja dla początkujących bo oprócz spokojnej jazdy daje rewelacyjne widoki. Może też być Val Gardena gdzie z Ortisei wyjeżdrza się kolejką na Alpe de Sussi - rejon gdzie są same takie trasy, mało ludzi i rewelacyjne widoki. Te dwa miejsca mogę polecić - wada, nie są zbyt tanie ale też i niewiele powyzej średniej. Zreszta nastawiając sie na jazdę po łatwiejszych trasach można mieszkać w miejscowościach leżących nieco niżej w dolinie gdzie jest taniej i na jedno wtedy wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...