Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Z MAŁOLATEM NA NARTY...


kloster

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

We wrzsniu zostalem szczesliwym ojcem Ignasia.Ciesz sie ogromnie ale zdaje sobie sprawe ,ze na jakis czas musze zrezygnowac z wyjazdow w gorki i bialego szalenstwa.Czy ktos moze mi powiedziec w jakim wieku mozna zaczac dziecko uczyc narciarstwa.Czy lepiej zaczac robic to samemu czy oddac malolata pod skrzydla jakiemus instrukorowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z MAŁOLATEM NA NARTY...

To tez moze byc pouczajace, ale jesli czujesz sie pewien na nartach to mozesz jezdzi z dzieckiem na plecach. Sa bardzo dobre i pewne stelaze gdzie mozna malolata umiescic. Trzeba tylko pomietac ze sie ma pasazera i sprawdzac czy nie marznie oraz uwazac na wyciagach krzeselkowych by sie stelarz nie zahaczyl o krzeselko. Kiedy uczyc nart ? To bardzo indiwidualne. Jedni stawiaja berbecia na nartach jak tylko potrafi utrzymac sie na nogach inni czekaja do 3-4 roku zycia.Jak sie wybierze druga alternatywe to mozna dziecko zostawic w szkolce a samemu jezdzic. W wersji pierwszej trzeba samemu zajac sie latorosla, co nie zawsze jest latwe oraz spadzenie 2-3 godzin na plaskim stoku nie jest podniecajace.Mozna sie oczywiscie wymieniac - godzine tata, godzine mama o godzine dziadek. Powodzenia. samot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z MAŁOLATEM NA NARTY...

No z tym wożeniem dzieciaka w nosiłkach TO JA SIĘ ZGODZIĆ NIE MOGĘ!!!! Ty możesz jeździć dobrze ale jak w ciebie jakiś idiota wjedzie to dzicko zabije napewno albo mu krawędzią narty obetnie rękę lub noge.

I co ty wtedy zrobi ?????????????????????? powiesisz się za swój brak wyobraźni.

Ja woże na narty Babcię ze soba, Babcia szczęśliwa, dzieciaki dopilnowane a starsze jeżdża z instruktiem albo na oślej łąćzce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z MAŁOLATEM NA NARTY...

Gdybym mial taka bujna wyobraznie jak Ty to bym dziecka nawet do samochodu nie wsadzil ! Masz racje, jakis idiota moze wpasc na mnie na stoku, na drodze, na parkingu i na oslej laczce. Gwarancji nigdy nie masz !!! A tak swoja droga to masz szczescie ze masz taka Babcie ! pozdr.samot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...