Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dalbello Axion 10


jaca72

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podepniesz pod nie narty powinno być ok:D Skoro buty są wygodne na sucho to nie widze problemu,żeby cos miało być z nimi nie tak podczas jazdy.Jeżeli przymierzałeś je długo(od godziny do doby:p) powinno być dobrze.

Chociaż kilka lat temu mierzyłem(miałem nawet w domu)i byłem bardzo zadowolony buty atomica-M 11 bodajże,i zrezygnowałem bo znalazłem wiele opini,że marznie w nich noga,a jakos nie chciałem sie o tym przekonać osobiscie.A tak wogóle to jestes pewien,że to axion 10?Bo ja znajduje tylko nieparzyste numery w kolekcji:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to AXION 10 to nowosć firmy DALBELLO przygotowana na sezon 2009/10

przymierzałem u bezposredniego importera w POZNANIU.

Wbilem sie w te butki z czystej ciekawości i powiem szczerze że jeszcze nigdy na sucho nie spasowałem tak idealnie a mierzyłem wiele .(do tej pory jezdziłem i chyba z sentymentu bede jezdził w moich starych butkach LANGE ale przybrało sie kilka kilogramów teraz ok 92 i flex 70 jest za delikatny....poprawcie mnie jezeli sie myle że przy moich parametrach 185cm 92kg poziomie nartowania średnio wyzszym dobry bedzie flex 90/100 a takie mozliwosci daje axion )

Postanowiłem je kupic i jak tylko przetestuje je na stoku podziele sie wrażeniami , dodam że beda wpiete w narty salomon equaipment gc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

buty dalbello axion10

Witam.

Kupiłem buty dalbello axion10 na początku lutego br.

W ciągu 2 dni miałem na nogach ok. 15 różnych butów ( lange , rossignol , atomic , salomon , technica ). Ogólnie szukałem butów SALOMON , ponieważ takie wcześniej miałem .

Jednak każdy but punktowo ( najczęściej zawnętrzna kostka ) mnie uwierał . Przymierzyłem buty DALBELLO . Na "sucho" te były wyjątkowo dopasowane - nie uwierały punktowo . Trzecia klamra idealnie trzymała podbicie stopy - pięta optymalnie ułożona . Kupiłem je chociaż opinie na ich temat są bardzo różne . Słyszałem , że na sucho pasują a na stoku stają się niewygodne i zbyt twarde . Ale nie w moim przypadku .

Byłem na nartach 14 dni i codziennie ok 5-6 godzin na stoku . Żadnego bólu , dyskomfortu , poprostu spisały się idealnie . Jestem z nich naprawdę zadowolony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...