Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Saalbach 28.02-07.03


amberka

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjazd jak w temacie. 2 miejsca w aucie jakby ktoś się wybierał na narty w tym terminie a nie miał transportu to zawsze można coś wymyślić ;)

Ale oferta się tyczy tylko transportu, mieszkania już nie bo to zdaje się wasza podróż poślubna...:o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oferta się tyczy tylko transportu, mieszkania już nie bo to zdaje się wasza podróż poślubna...:o

Sławek teraz jak nawet znajdzie się jakaś osóbka która pilnie potrzebuje transportu to właśnie ją wypłoszyłeś :P

jeszcze sobie pomyśli że my w tą podróż do jakiegoś trójkąta czy czworokąta potrzebujemy :D

a o apartamencie to nawet nie pomyślałam ale wiesz co.. może w takim razie się jakiś materacyk wrzuci do bagażnika bo tylko dwójkę mamy zabookowaną :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jeszcze sobie pomyśli że my w tą podróż do jakiegoś trójkąta czy czworokąta potrzebujemy :D

a o apartamencie to nawet nie pomyślałam ale wiesz co.. może w takim razie się jakiś materacyk wrzuci do bagażnika bo tylko dwójkę mamy zabookowaną :D:D:D

Brzmi interesująco....:D

W każdym razie ja wam gratuluję pomysłu z podróżą poślubną w piękne i białe góry, a nie na obrzydliwą gorącą plażę z wstrętną słoną wodą:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie ja wam gratuluję pomysłu z podróżą poślubną w piękne i białe góry, a nie na obrzydliwą gorącą plażę z wstrętną słoną wodą:eek:

ehh ci mężczyźni. Wylegiwanie na plaży też ma swoje uroki. Ja nie wiem czemu wy tak tego nie znosicie.

Jakieś 2 w 1 by sie przydało. Rano nartki, po południu plaża, słońce i drink z palemką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nic ani nikogo zabijać nie chcę. a komu by zaszkodził taki mały relax po nartowaniu :D

Przecież można poćwiczyć "skręty carvingowe" również na nartach wodnych :D

SB, nie rozumiem Cię... :)

Wołałbyś zobaczyć Amberkę w bikini, czy szczelnie opatuloną w narciarski kombinezonik ? :D He, he...

Bez urazy - to tylko JOKE :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takie ekscesy -i narty io woda - to chyba do Dubaju - tam mają śnieg pod dachem i wodę ale z tymi napojami do palemki może być problem :D

I tak wogóle to wszystkiego najlepszego na nowej drodze itd itp - sporo śniegu pod nartami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh ci mężczyźni. Wylegiwanie na plaży też ma swoje uroki. Ja nie wiem czemu wy tak tego nie znosicie.

Jakieś 2 w 1 by sie przydało. Rano nartki, po południu plaża, słońce i drink z palemką :D

Nie no - mogłaś mówić,że marzysz o plaży po nartach - to poleciłbym Ci nie Saalbach a np.Sierra Nevadę w Hiszpanii-stamtad bliziutko -godzina jazdy autem i jesteś nad Morzem śródziemnym i pijesz z ślubnym drineczka na plaży...:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB, nie rozumiem Cię... :)

Wołałbyś zobaczyć Amberkę w bikini, czy szczelnie opatuloną w narciarski kombinezonik ? :D He, he...

Bez urazy - to tylko JOKE :cool:

Odpowiem Ci przysłowiem ludowym:

"Dlo Górola nojwaznijso jest śturchacka... zaroz po narciarstwie":D

A już nie pamiętam gdzie, ale było to na jakiejś alpejskiej trasie, która była zajebiście długa i zajebiście przygotowana. Zatrzymał się na niej Figo, ja do niego dojechałem, a Figo wyraźnie podekscytowany(żeby nie powiedzieć szczytujący:D) mówi: "przecież to jest lepsze jak........:o" :D:D

A tak w ogóle musisz mieć podane wszystko jak kurę do rosołu.... a gdzie przyjemność z rozbierania....:rolleyes:

Bez urazy:rolleyes:

Edytowane przez SB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci przysłowiem ludowym:

"Dlo Górola nojwaznijso jest śturchacka... zaroz po narciarstwie"

Dla cepra znad moza tyz, panocku :D

A już nie pamiętam gdzie, ale było to na jakiejś alpejskiej trasie, która była zajebiście długa i zajebiście przygotowana. Zatrzymał się na niej Figo, ja do niego dojechałem, a Figo wyraźnie podekscytowany(żeby nie powiedzieć szczytujący:D) mówi: "przecież to jest lepsze jak........:o"

:D

A tak w ogóle musisz mieć podane wszystko jak kurę do rosołu.... a gdzie przyjemność z rozbierania....

Z rozbierania grubo opatulonej narciarki ? :D Na stoku ?

eeeeehhhhh... Bielizna termoaktywna działa na mnie jak rajstopy (rajtuzy) :D anty-gwałty :D he, he... Czyli klapaaaaaaaaaa.... :D Wtedy narciarstwo jest zdecydowanie lepszym i dzierżącym palmę pierwszeństwa sportem :)

Noooo... chyba że narciarka jest bez.... niepotrzebnej uprzęży wewnętrznej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wogóle to wszystkiego najlepszego na nowej drodze itd itp - sporo śniegu pod nartami :D

A dziękuję ślicznie. Śniegu raczej nie braknie, a słoneczko by się przydało. bez plaży ale niech już stracę ;)

Jurek nie żałuje tego Saalbach na pewno będzie super i na żadną Hiszpanię bym się nie zamieniła. Ale tak naprawde to za te poradę podziękuje po powrocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję ślicznie. Śniegu raczej nie braknie, a słoneczko by się przydało. bez plaży ale niech już stracę ;)

:D

Skoro to początek nowej drogi życia z ukochanym (nie wiedziałem) - to i ja dołączę się do życzeń :) Cobyście, Kasieńko z drugą połówką takiego "miłosnego orzełka" na śniegu wykręcili, żebyś na zawsze zapamiętała ten wyjazd... :D

...i żebyś z bielizną termoaktywną żadnego problemu nie miała - w nowych kolekcjach są specjalne wersje HOT dla zakochanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi interesująco....:D

W każdym razie ja wam gratuluję pomysłu z podróżą poślubną w piękne i białe góry, a nie na obrzydliwą gorącą plażę z wstrętną słoną wodą:eek:

I piachem włażącym w gacie. jak tu później ten no tego żeby się nie poobcierać.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
I piachem włażącym w gacie. jak tu później ten no tego żeby się nie poobcierać.:D

no każdy narciarz ma w zanadrzu jakieś smarowidło...chociażby do ust:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jaki się ciekawy temat zrobił. Drodzy Panowie nie ma co gdybać... plaży nie będzie, piachu nie będzie, a idąc tym tropem nie będziemy narażeni na obtarcia, a więc i smarowidła potrzebne nie będą :D

Druga kwestia miłosnego orzełka jest do rozważenia.. ewentualnie jakieś małe turlanko z górki na pazurki :D

A jeśli chodzi o bieliznę termoaktywną w wersji hot nie słyszałam, zapoznam się z ofertą. Natomiast niewątpliwą zaletą wersji standardowej jest to że się ją szybko ściąga :D

Natomiast ostatnia kwestia jest taka, że ja tam na narty jadę, więc TYLKO narty mi w głowie i nie rozumiem skąd te dywagacje na różne tematy odbiegające od narciarstwa :D:D:D

A tak w ogóle czemu nie ma tu informacji że ktoś z was się w tym terminie wybiera do S. lub okolic. Miło by było się spotkać i o starych polakach czy zardziewiałych karabinach w miłym towarzystwie porozmawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o bieliznę termoaktywną w wersji hot nie słyszałam, zapoznam się z ofertą. Natomiast niewątpliwą zaletą wersji standardowej jest to że się ją szybko ściąga :D

:)

Prawda, że ciekawy temat ? :)

Wersja HOT to taka z dziurkami w newralgicznych miejscach.

To co Ty uznajesz za niewątpliwą zaletę :D będzie np. bardzo przeszkadzało zwolennikom powolnego smakowania (kury do rosołu :D) he, he...

Co do wyjazdu...

SB już rzeczywiście spłoszył wszystkich Twoich potencjalnych "podróżników" - bo pojechać pewnie chyba by chciało wielu... ;)

Każdy myślał - Ty i narty na miejscu pasażera - dwa miejsca wolne, a okazało się inaczej... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...