Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

VELKL tylko gdzie testy


adel-max

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie wszystkich i mam take pytanie;

Po 20 latach znów pomykam po stokach obecnie posiadam narty atomic sl 11

i powoli szukam podobnej narty slalomowej, najbardziej chciałbym przetestować narty zanim kupię z tego co chcialbym założyc na buty to volkl i fischer a pytanie brzmi;

Gdzie na terenie Dolnego Śląska lub po Czeskiej stronie znajduje sie firmowe stoisko gdzie przetestuje te narty,lub prywatna ale dobrze zaopatrzona wypożyczania ?????

pozdrawiam Adam

Edytowane przez adel-max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, wszystkie Twoje myśli krążą wokół jednego :D he, he...

Jedź Ty już dziecko drogie na tą podróż poślubną :P

Wracając do tematu:

Podpowiemy koledze, że piszę się VOLKL ? :D

Adel-max, zadzwoń jutro - popytaj, gdzie można wypróbować te deski

http://www.voelkl.pl/narty/kontakt.php

Edytowane przez carverfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że nie jesteś dowartosciowany bo ledwo co jesteś zarejestrowany a próbujesz nadrobić to ilością -post- tylko nie na temat .

jesli masz interesująca odpowiedź to śmialo chyba że pytanie cię przeraża

Co do mojego systemu wartości, to myślę, że nie powinno to być podstawą Twoich zainteresowań - chyba, że jesteś psychoanalitykiem.

Trzy osoby śmiały się z Twojego lapsusa językowego w tym poście, ale do ataku wybrałeś sobie osobę Twoim zdaniem najsłabszą.

Otóż, pomyliłeś się drogi kolego i bardzo nieładnie zacząłeś.

Niczego nie próbuję nadrobić, gdyż nie mam takich kompleksów jak Ty, domorosły psychologu.

A... i przeraża mnie rzeczywiście... Twoja buta i chamstwo... na samym początku Twojej tutaj kariery.

Co do reszty dyskusji, zapraszam na PM, cobym sobie nie musiał nabijać zupełnie nie merytorycznych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carverfun.. ale pieprzysz za przeproszeniem z ta buta i chamstwem:) z calym szacunkiem ale chyba nie znasz pojecia - buta -> to, ze ktos nie zna pisowni nazwy firmy nie znaczy, ze mozna sie z tej osoby posmiac.. rownie dobrze kazdy moze sie przyj...bac, ze ktos nie daje dwoch kropek nad 'O'.. ale po co? mamy po 15 lat? ktos pyta-prosi o pomoc to odpowiadamy albo nie w zaleznosci od tego czy chcemy pomoc.. chyba, ze stajemy sie trollami forumowymi i piszemy tylko o dupie marynie prowokujac niektorych do spięć.. do postow o dupie maryni powinien byc jakis luzny dzial - moze juz jest, nie wiem => napewno nie ten o nazwie 'Sprzet narciarski' ;]

no offence..

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło tu o wywołanie żadnych spięć. A jeśli ktoś je już wywołał to autor postu prowokując carvefrana. A jeśli już piszesz o tzw trollach forumowych (mając pewnie w tym wypadku również mnie na myśli) sam pod tą grupą się podpisujesz nie wnosząc do działu sprzęt nic i nie odpowiadając na pytanie.

Mój powiedzmy "żart" nie miał na celu śmiania się z adel-maxa i jakby kazdy odbierał na mega poważnie to co na tym forum piszemy odbywały by się non stop jakieś słowne awantury. Życzę nam wszystkim trochę luzu i dystansu do swojej osoby. A od wszelkich upomnień i usuwania postów są powołani moderatorzy czy administratorzy i nie odbierajmy im chleba wtrącając się tam gdzie absolutnie nie jest to potrzebne ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum:)

Usunąłem ten 'fajans', który się przypadkowo mam nadzieję wdarł do Twojego wątku.

Pytasz o Dolny Śląsk - mnie trudno odpowiedzieć, ale zapewne w Zieleńcu znajdziesz pomoc.

Ktoś bardziej zorientowany w tamtych rejonach zapewne coś pomoże.

tutaj link do Centrów Testowych w Zieleńcu

Edytowane przez Bończa
dodanie linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...