Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Swiatlosc czy ciemnosc?


Rudy

Rekomendowane odpowiedzi

Swiatlosc czy ciemnosc?

ja mam rozjasniajace na mgle bo lepiej widac a takie przyciemniajace sa najlepsze na codzien bo przyciemniaja kup takie z odblaskowymi szybkami niebedzie cie biel sniegu jazyc jak wyjedziesz z cienia do slonca i na odwrot polecam Uvexy albo Oakley i scott

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiatlosc czy ciemnosc?

I takie i takie ... czyli dwie pary ... ale pogoda zmienną jest, więc można się naciąć ... byłbym za neutralem ... co do marki ... jeżdżę w Oakley`ach, testowałem Scotty ... też dobre ... nad Uvex`ami będę się znęcał w tym sezonie ... poleciłbym jeszcze Alpinę,

Pozdrawiam

Misiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiatlosc czy ciemnosc?

Witam

Czy w ogóle można mówić o rozjasnianiu ??? - zwiększenie kontrastu, polaryzacja to i owszem ale nic nam w goglach nie wzmacnia (rozjaśnia) światła.

Osobiście uzywałem jasnożółtych - są ok. W Dolomitach w pełnym słońcu nic nie razi a i przy zamgleniach czy opadach sniegu tez sie sprawdzają. (Inni wola pomarańczowe - dla mnie "zbyt ciemne").

W tym roku mam zamiar pomęczyć jasnoniebieskie (UVEX) lub/i jasnoszare (stalowoszare?)(Alpina) - z testów, niestety poza trasą, wydaja mi się jeszcze lepsze.

Moim zdaniem - przyciemniać zbyt duzo nie trzeba - wystarczy odciac UVA, UVB itd. bo przy złej pogodzie bedzie "za ciemno"

Najlepiej oczywiscie byłoby miec ze dwie pary :))

Pozdrawiam

st_x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...