Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

PS Bańsko + Kranjska Gora


Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższy weekend znów zawody Pucharu Świata.

Kobiety:

piątek 27.02.2009 - DH (zamiast tego w St. Moritz) - Eurosport 11:30

sobota 28.02.2009 - DH - Eurosport2 11:00-12:30

niedziela 01.03.2009 - Super G - RaiSport 11:00

Mężczyźni:

sobota 28.02.2009 - GS - Eurosport 9:00(1-run) + 12:00 (2-run)

niedziela 01.03.2009 - SL - Eurosport 9:00(1-run) + RaiSport 12:15 (2-run)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekielnie trudny zjazd :eek: mi sie podobało, zawodniczkom współczuje, Suter fenomenalny przejazd sam tor jazdy obrany przez nią już podczas przejazdu wydawał sie zupełnie inny i na dole okazało sie że był zdecydowanie najlepszy naprawde wielkie brawa ;)!!

Lindsey już ma tyle pkt co przed rokiem odbierając kryształową kule! Wsumie to przez to że tego roku pkt głównie dzieliły sie na niej i maryśce a rok temu hosp schild itd podbierały troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny był ten zjazd w Bułgarii - szacunek, że im się tak to udaje.

Za chwilę Kranjska - Bode nie wystartuje jednak, leży se na piasku w San Diego:); no ale mimo to klasyczne zawody na pewno będą ciekawe.

Wydawało się, że Moelgg pojechał agresywnie, ale Didier jeszcze ostrzej!

Skok ze zmianą kierunku jazdy jest super.

Edytowane przez Bończa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po Polsku:

Amerykański narciarz, zwycięzca Pucharu Świata w 2008 roku Bode Miller napisał w swoim dzienniku internetowym, że robi sobie dłuższą przerwę i nie wystartuje już w tegorocznych zawodach PŚ.

Miller po nieudanym występie w lutowych MŚ we Francji opuścił zawody w Sestriere. Narciarz zapowiadał wówczas, że po dwóch tygodniach powróci do rywalizacji w PŚ. Teraz zmienił zdanie.

- Więcej przyjemności i radości od uczestnictwa w kolejnych zawodach Pucharu Świata sprawia mi obecnie wiele innych rzeczy - napisał Miller w dzienniku.

Ostatnio 31-letni narciarz ujawnił, że ma roczną córeczkę, z którą świętował urodziny w Disneylandzie na Florydzie. Miller czas wolny zamierza poświęcić właśnie córeczce oraz rehabilitacji stawu kolanowego, którego urazu doznał w grudniu 2008 roku.

Miller MŚ we Francji nie tylko nie zdobył żadnego medalu, ale i nie ukończył superkombinacji, slalomu giganta oraz slalomu.

- Na początku sezonu byłem podekscytowany, czułem się świetnie pod względem psychicznym i fizycznym. Pracowałem ciężko przez cały sezon, ale nie przełożyło się to na wyniki, których oczekiwałem i dlatego potrzebuję przerwy - stwierdził Miller.

SportoweFakty.pl

No szkoda, oby w następnym sezonie miał więcej motywacji i więcej szczęscia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=Dumpling Zębowa Wróżka;68356Ale chyba na tym polega sport żeby pokonać swoją psychikę i walczyć dalej...:rolleyes:

Ooooooo wlasnie.:)

Dotego zakladam, ze ktos"taki" jeszcze lubi to "cos takiego" co robi.

A tutaj to lekki blamaz dla mnie.

Malysz jak byl / jest bez formy to przerywal uczestnictwo w zawodach aby cwiczyc i sie poprawiac, korygowac na biezaco co sie da, a nie jechac na plaze.

Blazenada Gwiazdeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooo wlasnie.:)

Dotego zakladam, ze ktos"taki" jeszcze lubi to "cos takiego" co robi.

A tutaj to lekki blamaz dla mnie.

Malysz jak byl / jest bez formy to przerywal uczestnictwo w zawodach aby cwiczyc i sie poprawiac, korygowac na biezaco co sie da, a nie jechac na plaze.

Blazenada Gwiazdeczki.

Nie mogę się zgodzić z Twoja oceną.

Facet walczył, dopóki się dało, ale to też człowiek - kiedy prześladuje Cię pech, mimo dobrego przygotowania, możesz się wk...

Plaza akurat w Californii - rzecz normalna, a sportowiec na takim poziomie, po prostu nie może obejść się bez jakiejś formy treningu. Bode na pewno "coś" robi.

No, a ostatnie słowa nie przystają wobec aktualnego Króla, nawet jeśli się go nie lubi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zgodzić z Twoja oceną.

[.......]

No, a ostatnie słowa nie przystają wobec aktualnego Króla, nawet jeśli się go nie lubi.

No moze i mnie troche ponioslo.

Ale wlasanie dlatego ze lubie drania i myslalem ze go jeszcze poogladam w tym sezonie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie uznanie dla Ciebie Rafale w pełni wydaje mi sie rozumiesz o co w tym chodzi ;), a Sok no cóż ... w żużlu mowi sie że łaska kibica na pstrym koniu jezdzi... w każdym badz razie za sam wkład w atmosfere PS wydaje mi sie Bode należy sie szacunek ;) a przyrównywanie go do gwiazdki która po pierwszym wiekszym nie powodzeniu odpuszcza jest :rolleyes: nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikami, może potrzebuje dłuższej przerwy przed nowym sezonem, nic na siłe! Spokojnie do celu! Tez mi trochę szkode już koniec sezonu w jego wykonaniu ale musiał być naprawdę już zmęczony i zdesperowany tą sytuacją, ze podjął taką a nie inna decyzje, trzeba to uszanować i spróbować zrozumiec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodek nie jest małolatem, może narciarstwo wyczynowe już mu się znudziło, może ma inne pasje ( patrz- Luc Alphand), może chce być na co dzień z córeczką, może ......................

Dla nas jest przede wszystkim barwnym zawodnikiem, który wzbudza wielkie emocje swoimi startami, ale to człowiek z krwi, i kości. Ma swoje życie, i kieruje nim jak chce. Musimy zaakceptować jego wybory, tak jak akceptujemy własne.:)

Inaczej popełnimy typowy błąd utożsamienia aktora z postacią którą odgrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...