Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Elan Magfire 78 Ti


presto

Rekomendowane odpowiedzi

Nie licz na szybką odpowiedź,to jest nowość,a z tego co czytam to nikt z naszych Kolegów na forum się nie chwalił,że je posiada,albo zamierza kupić.Musisz oprzeć się na recenzjach zawodowców,no chyba,że JC coś napisze;)http:///www.skionline.pl/austria-skitest/index.php?co=test2006&sezon=08/09&kategoria_testu=Allmountain%20mężczyźni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link ze ski testu się nie ładuje, może teraz:

http://www.skionline.pl/austria-skitest/index.php?co=test2008&id_testu=491

Tu ocenili go bardzo dobrze ale mam jeszcze dwa inne testy prasowe i tam głównie pieją z zachwytu jeśli idzie o jazdę poza trasą , zwłaszcza w puchu, co do tras przygotowanych opinie są już mieszane. Ale to tylko i aż opinie testerów. Tez nikogo nie znam kto to ujeżdrzał. Bardzo szerokie pod butem ale piszą, że niezbyt trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RYZYK-FIZYK !No i chyba temat załatwiony tzn. :D udało mi sie załatwić ELANKI MAGFIRE 78 Ti ,model na 09/10 hurra:) ,człowiek cieszy sie jak dziecko -no teraz byle do jutra i dwa dni teściku ! chyba nie zasne:D

Tylko koniecznie opisz tu swoje wrażenia z jazdy i miłego ujeżdrzania, warunki pod nią mogą być niezle z racji ocieplenia:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RYZYK-FIZYK !No i chyba temat załatwiony tzn. :D udało mi sie załatwić ELANKI MAGFIRE 78 Ti ,model na 09/10 hurra:) ,człowiek cieszy sie jak dziecko -no teraz byle do jutra i dwa dni teściku ! chyba nie zasne:D

Pogratulować ;) Opisz opisz bo każdy ciekawy jest subiektywnej opinii kogoś obiektywnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem,jestem i się podzielę wiedzą :),no więc tak - jak narazie na warunki sobotnie i niedzielne jestem strasznie zadowolony (muldy,topniejący snieg) -rewelacja 78 pod butem robi jednak swoje ,szybkość przejścia z krawędzi na krawędż wbrew pozorom i wymiarą w talii- rewelacja:) .Fajnie sie złożyło że był ze mną znajomy na też swieżo kupionych Volkach Racetigerach SC ,tak więc jeżdziliśmy na zmiane i jego odczucia były identyczne :D .Przy kupnie liczył się że Volki są bardziej na przygotowane stoki ale naprawdę różnica w komforcie w tych warunkach była potężnie zauważalna na korzyść Elana!, po Volkach było czuć nóżki i to mocno(to nie była przyjemność z jazdy),natomiast na Elankach można było jeszcze i jeszcze!Jeśli chodzi skręty-super , długie,średnie,czy też krótkie -idzie z nich wydusić ! Niewiem jak konfrontacja wypadnie na przygotowanym stoku ,na to trzeba poczekać :( ,nie jestem rewelacyjnie przygotowany kondycyjnie -ale nie czułem na nich zmęczenia,a na komentarze ludzi stojących w kolejce do wyciągu; typu - że dzisiaj jest tragedia,że siadaja mi nogi,że śnieg jest okropny,nie da się jeżdzić,mulda na muldzie jak tu jeżdzić -uśmiechałem się cichutko pod nosem:D,nie miałem tego typu problemów:) .To nie jest żadna reklama Elana:) ,ale podsumowując w porównaniu do FISCHER RX 6 ,RX 8 ,VOLK RACETIGER SC ,ZENITH Z5 (na nich jeżdziłem tak więc nie będe porównywał do innych) DLA MNIE REWELACJA! -JEŻELI TAK BĘDĄ SIĘ ZACHOWYWAŁY NA TWARDEJ TRASIE TO OBŁĘD:) Pozdrowienia dla wszystkich!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...