Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Do ekspertów !!!!!!!!!!!


WZ

Rekomendowane odpowiedzi

Do ekspertów !!!!!!!!!!!

..wiesz ja ma "czubki" ...w sensie zagięte do góry - po obu stronach ... więc zawsze zasadniczo blisko do jakiegoś czubka będzie ... a i tu "czubków" nie brakuje ... więc jak widać narciarstwo czysto sieciowe (w rozumieniu .. że o internet chodzi, a nie jakies tam handlowe sieci ... bo pewnie tam kupiłeś, skoro początkujący jesteś) .. no więc to narciarstwo ma dużo czubkom do zaoferowania .. i nawet nie tak źle się to czyta ... a całokształt odpowiedzi na twoje "czubkowe" pytanie to czysty i klarowny przykład konformizmu jak się patrzy ... a gdyby tak pierwsza odpowiadająca osoba (czubek sie rozumie) napisała coś w tonie bardziej żartobliwym - no xnoowee się wyłamał ...ale to równy gość jest - respect.

Ja tyle, bo i tak mnie znów wmanewrują w jakieś łajdactwo ...ehhh jak to pięknie tak sobie popluć we własny monitorek ...

pzdrv

.::LeSki::.

ps. montowałem "zapięcia" na wiele sposobów ... naprawdę jest więcej niż jeden ... po co się ograniczać ... np. taki Rodney Mullen (w głosowaniu na Legends of the Extreme - zresztą tendencyjnym - został uznany nr 1) ślizgał się na desce (deskorolce) deckiem po murkach i poręczach ... więc czemu na nartach by tak nie zrobić ... albo jedno wiązanie za drugim zamontować ... wtedy oba będą blisko czubków ... a jazda jak na skwalu prawie ... na oldschool`owej gigantce nawet 3 zapięcia się nam zmieściły .. i jazda była przekozacka... więc montuj jak Ci fantazja podpowiada ... jakeś kozak to i na dupie można ..ale wtedy rentalowe, żeby się mogło więcej czubków przejechać.

PEACE 2 ALL ... i sie bawcie wszyscy w Andrzejki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...