Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
WZ

Do ekspertów !!!!!!!!!!!

Recommended Posts

Jestem początkującym narciarzem. Kupiłem sobie właśnie moje pierwsze narty. Nie wiem jednak jak zamontować do nich zapięcia i z której strony narty. Czy blisko czubka narty ( tego zagiętego do góry ) będzie OK ?

Do ekspertów !!!!!!!!!!!

Nie traktuj nas jak idiotów, bo okaże się, że sam nim jesteś. Z takimi prowokacjami idź na chat dla przedszkolaków a najlepiej, wal się frajerze!

Do ekspertów !!!!!!!!!!!

mysle ze na czubku ok, bo czubki montują tylko na czubkach....

i w sumie mysle tez z tej dolnej strony narty chyba, nie? zresztą sama kurde nie wiem...a to psikus:/0

Do ekspertów !!!!!!!!!!!

Są dwa sposoby: 1. Bierzesz mala wiertareczke i przewiercasz dziurki na wylot. Liczba dziurek w narcie musi byc mniejsza lub rowna ilosci dziurek w wiazaniu. Potem bierzesz wage i wazysz obie czesci wiazania. Ciezsza zakladasz do przodu a lzejszza do tylu> Wiazania maja byc zalozone w ten sposob ze jak stoisz juz zapiety w butach na nartach i zegniesz sie w kierunku krocza to uszami masz delikatnie muskac czubki nart. Od drugiej strony narty, tam gdzie zostaly jeszcze dziurki po wiertarce montujesz plyte. Plyta zapewni ci lepsze tlumenie drgan poprzecznych w czasie skretu. Dla tewnosci wbijasz mlotkiem w plyte dwa kolki rozporowe zeby narta trzymala sie na lodzie. Z tak zrobionym sprzetem jedziesz na stok i obserwujesz jak wszyscy spogladaja z usmieszkiem zazdrosci na twoj profesionalny zestaw.

Drugi sposób : Bierzesz zwiazane opaska carvingowa narty w prawa reke ( w lewa jezeli jestes leworeczny) podnies je nad glowe i zamaszystym ruchem pierdolnij sie nimi z calej sily w leb - bo tobie to juz chyba nic nie pomoze..........

Do ekspertów !!!!!!!!!!!

Ja juz nie moge i gosc ma w opisie umiejetnosci 7 na 10!!!!! Anie wie jak wiazanie zamontawac i z ktorej strony.....Najlepiej wez je do serwisu niech ci profesjonaisci zamontuja!!!

Rudy

Do ekspertów !!!!!!!!!!!

koledzy wtyżej troszkę sie zdenerwowali ................

a w sumie to ja też ..................

baranku wsadź sobie najlepiej wiązania w DUPĘ

Do ekspertów !!!!!!!!!!!

Krociutko.

Moze to i prowokacja, ale nie pozbawiona humoru.

Jezeli WZ ma nas za durniow to jego problem.

Jezeli jednak celem bylo rozluznienie sytuacji (wiadomo nie ma sniegu -jestemsmy nerwowi) to jeszcze raz wyszlo na jaw jak nasze spoleczenstwo jest ponure. Zamiast rozwinac watek w kierunku dobrego zartu, to wszyscy ze strasznie powaznymi minami obrazaja sie i sypia inwektywami.

Dystansu rzycze wszystkim i leprzego poczucia humoru.

Poz.pawel

Do ekspertów !!!!!!!!!!!

przykręć jedną część na czubku drugą na piętce narty potem sie palnij deską w łeb i idz do serwisu :)) pozdrov :pirmin

Do ekspertów !!!!!!!!!!!

Od razu widać kto ma poczucie humoru a kto jest zwykłym ćwokiem !!!!!!!!!!!!

Do ekspertów !!!!!!!!!!!

Jak wysoko mam unieść narty nad głowę żeby siła była jak największa ?

Może doradzisz mi jakąś technikę ?

Nie chcę popełnić błędu!!!!!!!!!!

Do ekspertów !!!!!!!!!!!

Jakbym wiedział gdzie są ślizgi to nie pytał bym się gdzie przykręcić zapięcia !

Do ekspertów !!!!!!!!!!!

Ty ciole - wiązań na pewno nie montuje się w dupie !

Z ciebie to chyba żaden expert !

Guest bobic

Do ekspertów !!!!!!!!!!!

Sorki, ale skąd się gościu urwałeś ?

A myslałeś, że na tak sformułowane pytanko jakie dostaniesz odpowiedzi??

Szkoda gadać, a JC powinien dać Ci bana i tyle ;)

Sign in to follow this  

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...