Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

15 lat po katastrofie Sokola TOPRu w Tatrach


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis mija 15 lat od katastrofy Sokola TOPRu, ktory spadl w Tatrach.

Zginelo wtedy 4 ratownikow.

Ponizej info z Tygodnika Podhalanskiego z amatorskim filmem pokazujacym katastrofe.

http://tygodnikpodhalanski.pl/www/index.php?mod=news&strona=1&kat=&id=&typ=&id=5467&tponlineserwis=634a2d22918f38f5176f5de4d3de2087

Tutaj film:

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopaków [*]

P.S.

Przerażają mnie komentarze na forum Tygodnika Podhalańskiego. To tak a'propos "Chamstwa w internecie"

;)A Ty Michał mieszkasz już poza granicami III RP;),nawet kupno proponowanej działki ;)przez Sławka przy obwodnicy B-B,nie uratuje Cię przed czytaniem głupawych i zawistnych opinii,Tacy jesteśmy;)Nie ma poszanowania dla pracy i poświęcenia czasmi "życia"innych,liczy się tylko własny biznes i interes/nie tylko zawodowy/:rolleyes:Nie porównywać z obchodami świąt i koncertami,w końcu Matki Boskiej Zielnej i estrady powinny bawić ludzi;):)-chodzi o normalność i szacunek dla Wszystkich,a tym bardziej,którzy potrafią poświęcić swoje życie:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak informuje RMF FM turyści, którzy próbowali ominąć kolejkę na Giewont, zrzucili na innego turystę kamień.

Mężczyzna ze złamaną nogą trafił do szpitala. Policja poszukuje sprawców.

onet.pl

Masz przykład Michał,jak się zachowujemy jako Naród,płaczemy przeciwko występowi jakieś straszej kobiecie,bo tylko przypomina imię Królowej Polski/:confused:/,a w tym niby świątecznym dniu takie jazdy-jak co dzień.Totalna hipokryzja:rolleyes:To nie wybryk,takch scen w POLSCE w dniu dzisiejszym jest więcej:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek,

Jest to po prostu superprzykre. Powiem teraz straszną herezję, ale wojny i inne plagi pomagały oczyścić społeczeństwo z najgorszego elementu. Taki nie wytrzymywał.

Teraz nawet nie pomaga wprowadzona 19 lat temu religia do szkół :(. Nie jesteśmy lepsi, a miłość bliźniego jest gdzieś daleko od nas.

Cieszę się, że w naszym gronie są sami fajni ludzie, a spotkanie 22.07 i 27.07 w Rogatej mnie tylko w tym utwierdza.

pzdr

misal

Edytowane przez misalatomic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek,

Powiem teraz straszną herezję, ale wojny i inne plagi pomagały oczyścić społeczeństwo z najgorszego elementu. Taki nie wytrzymywał.

l

Mam nadzieję,że nie masz na myśli Katynia i Powstania Warszawskiego-bo tutaj przeciwnie,straciliśmy elitę. A dzisiejsze i wcześniejsze czasy to jasno pokazują!!!:rolleyes::eek::(

Edytowane przez dareklewandowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek,

Wojny, epidemie, kataklizmy i inne nieszczęścia potrafią ludzi jednoczyć. Wtedy jest jasno określony przeciwnik z którym trzeba walczyć i jesteśmy w stanie wyzwolić z siebie pokłady ludzkiej solidarności przez małe s. Eliminujemy w takich sytuacjach, przez napiętnowanie, jednostki aspołeczne, nie potrafiące działać we wspólnej sprawie.

Jak jest nam za dobrze, to chcemy zaistnieć w społeczeństwie w każdy możliwy sposób. Również w ten najgorszy.

Ale to już dyskusja do wątku "Chamstwo i internecie"

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek,

Wojny, epidemie, kataklizmy i inne nieszczęścia potrafią ludzi jednoczyć. Wtedy jest jasno określony przeciwnik z którym trzeba walczyć i jesteśmy w stanie wyzwolić z siebie pokłady ludzkiej solidarności przez małe s. Eliminujemy w takich sytuacjach, przez napiętnowanie, jednostki aspołeczne, nie potrafiące działać we wspólnej sprawie.

Jak jest nam za dobrze, to chcemy zaistnieć w społeczeństwie w każdy możliwy sposób. Również w ten najgorszy.

Ale to już dyskusja do wątku "Chamstwo i internecie"

pzdr

misal

Michał bardzo szanuję Twoje zdanie,ale nie do końca w tym przypadku się zgodzę;)Owszem tragedie narodowe potrafią Nas łączyć jako Naród/ostatnio śmierć JPII/,ale w przypadku ostatniej wojny światowej-już nie do końca,a komuna też nie/10 mln,w s,to nie cały Naród,a wybory 89 pokazały,że nie wszyscy chcieli co nastąpiło poźniej/.Wiem o co chodzi z tym myśleniem o wojnie,ale dla mnie to trochę pachnie totalitaryzmem;)Mam nadzieję,że mnie rozumiesz,poświęcilem letni czas nie na narty,a na czytanie naszej sprawy w II WŚ,nie wygląda to dobrze,jak w wcześniejszych opisach.A w naszym przypadku-to właśnie jednostki aspołeczne zostały afirmowane/po wojnie/

Edytowane przez dareklewandowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*][*][*]

Wielki szcun,ale i smutek!Oby to się nie powtórzyło a TOPR nie musiał zbierać pieniędzy na podstawowe narzędzie pracy - odpowiedni śmigłowiec!To wstyd dla takiego kraju jak Polska,żeby nie można było kupić nawet jednego śmigłowca z prawdziwego zdarzenia!!! :mad::mad::mad: Przypominam,że na limuzynę za 2 mln.zł.(nie jedną!) kasy nie brakło!!!

Sam w tym roku przekazałem jeden procent na "Śmigło dla Tatr" i oby wreszcie zebrali odpowiednią kwotę!Tu inny filmik,ku pamięci! :(

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE] Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...