Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Słowacja


Zico

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wyjeżdżam na Slowację 14-20 grudnia. Szczerze mówiąc to nie wiem poco (chodzi o brak śniegu), ale już zarezerwowalem, także muszę.

Mama pytanie: Czy PLN zamieniać na korony w Polsce w miejscu zamieszkania (ewentulanie przy granicy), czy lepiej w samej Słowacji?

Waybieram się na Chopok, może orientuje się ktoś, czy jest w okoliocy gdzieś bankomat?

Z góry dzięki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowacja

Z tego co pamiętam to w Liptovskim mikulaszu nie powinieneś mieć kłoptów z bankomatem, szukaj w centrum przy rynku lub w billi, nie pamiętam gdzie ale coś tam było. A z tym pesymizmem to nie przesadzaj. Byłem właśnie na stronie jasna. sk i od dzisiaj zaczynają śnieżyć. sezon rusza od 14 grudnia. A w ogóle jak wrócisz to daj znać na forum lub na maila (baryla2000@wp.pl) jak te wszystkie nowe rzeczy na chopoku, interesuje mnie głównie czy jest ten skibus czy nie? A co do wymiany kasy to ja pytałem górali na jakimś forum jak stoi korona w Zakopcu i napisali mi. że przy granicy to strasznie drogo i najlepiej wymieniać w Nowym Targu albo okolicach. A na Słowacji nie mam pojęcia jak wygląda kurs w kantorach. Miłej zabawy na stoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowacja

w Liptovskim jest bankomat na przeciwko Priora (dom handlowy w stylu lat 70tych), na scianie banku miejscowego. drugi jest przy ulicy co prowadzi od głównej drogi przez miasto do pomnika janosika. jest chyba jeszcze jeden przy DISCOLANDZIE.

p.s. mnie interesuje jeszcze jak wrócisz opowieść o tym nowym wyciągu, kanapie. czy rozładowało coś czy nadal lepiej pić browar niż 3x w ciągu dnia zjechać.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowacja

Na zahradkach można było ominąć wielką kolejkę na podwójne krzesło, wyjechać orczykiem, tym łamanym do poczwórnego krzesła z Jasnej do Lukovej i można śmigać każdą trasą jaka tylko jest na chopoku, łącznie z tą na którą wywoziło rozklekotane podwójne krzesło. W ten sposób w kolejce spędzałem 5 -max. 10 min. do orczyka i tyle bo do krzesła szło zawsze na bieżąco. Ale może lepiej siedzieć i pić piwo niż obejrzeć mapkę na karnecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...