Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

narty slalomowe???


eqiupe

Rekomendowane odpowiedzi

narty slalomowe???

SL 11.12 ponoc zdecydowanie lepsze (wg. testow amyrykanskich, najlepsze slalomowki). Ale musialaby byc naprawde w bardzo dobrym stanie, zeby oplacalo je sie bardziej kupic niz nowe 9.12. Ja kupuje nowe 9.12, ale najpierw je wypozycze i wyprobuje, czy naprawde oplaca sie je kupic !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narty slalomowe???

DLa twojej wagi polecil bym smialo SL 9 dlugosc 150 zm

Nie pakuj sie w SL 11, bo to jest za twarda deska i mozesz nie miec sily wycisnac z niej powera ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narty slalomowe???

DLa twojej wagi polecil bym smialo SL 9 dlugosc 150 zm

Nie pakuj sie w SL 11, bo to jest za twarda deska i mozesz nie miec sily wycisnac z niej powera ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narty slalomowe???

To jak chcesz chcesz wierzyc amerykanskim testom, to wierz.

Ja smigalem na obu tych nartkach i SL 11 jest narta typowa dla zawodnikow.

Nie chodzi o wage, ale o sile jaka musisz wlozyc by z SL 11 cos wycisnac.

Jak chcesz sie meczyc, to kupuj.

Tylko po co, jak mozna pojezdzic lekko, latwo i przyjemnie naSL9, ktora tez jest narta slalomowa ???Ale wybaczajaca bledy i nie zmuszajaca do wkladania maximum umiejetenosci, by wprowadzic ta narte w ruch.

Wybor nalezy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narty slalomowe???

bobic ty mi wyglądasz na szpeca :)

chyba je kupię jednak sl9

szukam narty na której mógłbym się ścigac na zawodach i jeździć pięknie slalomy mam teraz salomona 8 3v dł 168 i na gigant są super na kreskę się trochę na nich boje ale do slalomu to się raczej nie nadaja bo do bramek nie mogę się czysto zmieścic

ale przekonałeś mnie dzięki

:)

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narty slalomowe???

Jak byś chciał jeszcze jedną fajną nartę, to mam do sprzedania nowego Dynastara Omeglassa, zapięcia - używane Look P12 dodaję gratis.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narty slalomowe???

daruj sobie 11.12 przy takiej wadze i wzroscie jak nie jestes zawodowcem leprze sa dla ciebie sl 9 na 160 cm chyba ze cie stac na dwie pary to sobie mozesz kupic krutkie slalomki na 150 i jakie gigantowe np na 175 albo na 180 cm ja nie jestem zawodocem ale mam jl 9 na 160 cm i gs 9 na 180 ale waze 90 kg i mam 175 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...