Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Okulary narciarskie


majkl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów!!!

Mam następujące pytanie:

Czy zna ktoś konkretne okulary na narty jednocześnie z antifogiem i polaryzacją??? A może z polaryzacji jeszcze można zrezygnować? Gogle już mam i mam ochotę na okulary z gumką. Znalazłem jedne, nazywają się fischer fs 03E. Szukam innych modeli. A czy równie pożyteczna jest powłoka antyrefleksyjna co polaryzacja? Specjalistów proszę o odpowiedź i pomoc, bo rok temu zaczynając przygodę z nartami kompletowałem sprzęt i kupiłem gogle w makro... za 80zł i to był błąd. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że w końcu w naszych kochanych górach ruszą wyciągi. ah to ocieplenie...

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów!!!

Mam następujące pytanie:

Czy zna ktoś konkretne okulary na narty jednocześnie z antifogiem i polaryzacją??? A może z polaryzacji jeszcze można zrezygnować? Gogle już mam i mam ochotę na okulary z gumką. Znalazłem jedne, nazywają się fischer fs 03E. Szukam innych modeli. A czy równie pożyteczna jest powłoka antyrefleksyjna co polaryzacja? Specjalistów proszę o odpowiedź i pomoc, bo rok temu zaczynając przygodę z nartami kompletowałem sprzęt i kupiłem gogle w makro... za 80zł i to był błąd. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że w końcu w naszych kochanych górach ruszą wyciągi. ah to ocieplenie...

Polecam okulary z firmy Adidas lub Casco . Są różne modele wymienne szybki na różne warunki atmosferyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;)

Powiedz mi po co Ci okulary z gumką :eek: gumke każdy facet nosi w portfelu a na okulary nie trzeba :D no przepraszam, a teraz na temat ;) Ja od paru dni uzywam Oakley'ów z polaryzacją - to działa, anty fog niby tez maja ale nie dane mi jeszcze było sprawdzić, ale polecam choć by nawet ze wzgledu na wygląd, ogólnie skoro masz gogle to takie wynalazki wg mnie nie maja sensu, kup sobie porządne normalne okulary i gwarantuje Ci że nie bedą spadać bez gumki też ;)

Edytowane przez Homar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czesc,

z tanszych masz:

http://www.arctica.pl

http://www.brenda.pl

Mam jakies rowerowe Arctici i wiekszych problemow nie zauwazylem. W miare dobra optyka, wykonanie bez szalu ale jeszcze sie nie rozpadly. Warto oczywiscie siegnac po jakies Oakley'e czy nawet Uvex'y, ale bedziesz musial wydac kila stowek wiecej.

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okulary z gumką i powiem tak, jeśli sie jeździ w kasku to ta gumka jest zupełnie bez sensu, jeśli ją zaciśniesz tak by się sztywno na nosie trzymały to jak Ci przyparują to aby je przetrzeć musisz zdjąć kask, dość prawdopodobne jest, ze to łączenie gumki z okularami będzie uciskać pod kaskiem (koniecznie sprawdzić), jesli zaś do jazdy w czapce to ok. Jeździłem w masie zwykłych okularów, nigdy mi nie spadły żadne nawet przy konkretnej glebie więc nie za bardzo wiem po co ta gumka, no chyba,że takie modele beznadziejnie siedzą bez niej, moim zdaniem to jest patent na rower bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...