Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Regeneracja krawędzi?


mobb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem używane narty volkl racetiger. Podczas oglądania na giełdzie wszystko wyglądało w porządku, po przyjeździe do domu zobaczyłem w lepszym świetle mały kawałek gdzie brakuje krawędzi. Krawędź nie została wyrwana ani nic, wydaję mi się że narty były tak intensywnie ostrzone. Zamieszczam dwa zdjęcia (dość słabej jakości, i ciężko ocenić co i jak ale może dacie radę). Co o tym sądzicie, czy będzie mi to przeszkadzać w jeździe? A może się to da jakoś "zregenerować". Pozdrawiam, Bartek. http://img215.imageshack.us/img215/1641/dsc05638u.jpg http://img215.imageshack.us/img215/8419/krawedz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kierowałem się szatą graficzną czy czymś takim. Ślizg w tej narcie jest idealny, jakby wyszła dopiero ze sklepu, nie ma na niej ani jednej ryski, w górnych częściach narta ma dość grube krawędzie, pod butem tez w porządku. Dałem się ponieść emocjom przy kupnie. Nie podejrzewałem że narta jeżdżona jeden sezon może mieć zostrzone krawędzie do tego stopnia. Jest mi bardzo przykro ze nie spojrzałem dokładnie. Będę starał się o zwrot pieniędzy. Dziękuję i pozdrawiam, Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn jest to tak jakby lekki zanik krawędzi tak na 2cm, jest zostrzona. No cóż pojadę do gościa w następny weekend i postaram się mu je "zwrócić". Za narty dałem 800zł.

Chłopie nie rób mi tak więcej, wszystko w koło mam tu zabryzgane piwem-monitor, klawiatura... ogólnie całe biurko:D

To że brakuje krawędzi na małym odcinku to jedno, ale stan tej co jeszcze jest:eek: w życiu czegoś takiego nie widziałem, wygląda jak by ktoś boszką 15000 obrotów je potraktował:eek:

Ale się musiał ten co sprzedawał cieszyć:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra -stało się:(zachował się jak przy kupnie pierwszego samochodu,gdzie zawsze górę biorą emocje;)a później problemy i cieszymy się jak Nam się uda sprzedać;):P

Bartku postaraj się oddać te narty,a tutaj na przyszłość ciekawe porady przy kupnie używanych i co się da ewentualnie naprawićhttp://www.wierchy.pl/mrozace_tematy/porady/mrozace_tematy_n_uzywane.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się dobrze przyjrzeć by to zobaczyć, krawędź robi się cieniutka cieniutka i na chwile zanika i potem znów cieniutka cieniutka. Ale nie tłumaczę się więcej bo nie chce się już pogrążyć do końca : ].

Nie traktuj tego w kategorii pogrążania się, po prostu kto pyta nie błądzi, wiadomym faktem jest że nie powinieneś tych nart zabrać na stok bo sobie możesz krzywdę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...