Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pomóżcie w doborze nart


piostas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się swego czasu złożyło, że zjeżdżałem na Hot Fire w śnieżycy z Kitza. 1 klasa :)

w koncówie marca juz tam są kamule po bokach, ja się już boje tam puścić.. ale teraz .. już moze :D lepiej w metronach niz w 5 letnich , srednio taliowanych dynastarach o krawedzi rudej od rdzy.. :D

A co do nart, mówie szczerze, jeżdzę przyzwoicie, i nie wiedziałem czy bedę schodził w stronę offpiste czy slalom, i narazie nie chce się wiązać z jednym z tych , mysle że będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do nart, mówie szczerze, jeżdzę przyzwoicie, i nie wiedziałem czy bedę schodził w stronę offpiste czy slalom, i narazie nie chce się wiązać z jednym z tych , mysle że będzie dobrze :)

:DMi tylko chodzi o to,zeby nie wszystkie narty traktować jak slalomki,czy w kwestii długości,czy przeznaczenia;)Najważniejsze,że jesteś zadowolony,ja też byłem-chodzi o M9:):DJeżdzisz przyzwoicie,to czas poznać technikę jazdy w cięższych warunkach:rolleyes:-i to będzie doskonalenie:rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie ująłem to w innym poście ale nie związanym z konkretnym tematem .

Proszę o poradę jakie kupić narty dla siebie , 189cm/90 kg 40 latek .

Doświadczenia : raz Puchatek w Szklarskiej i wczoraj dwa dni Lola też w szklarskiej , na Puchatka nie mam zamiaru wracać też nie koniecznie bardziej wymagająca póki co niż na Loli .

Preferencja to zwrotność i hamowanie, niekoniecznie szybkość .

Buty ponoć kupiłem na wyrost Spidemachine 130 , ale te najbardziej mi odpowiadały , jeździłem na nich dwa pełne dni i nie czuje dyskomfortu :)

Cena raczej ma drugorzędne znaczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie ująłem to w innym poście ale nie związanym z konkretnym tematem .

Proszę o poradę jakie kupić narty dla siebie , 189cm/90 kg 40 latek .

Doświadczenia : raz Puchatek w Szklarskiej i wczoraj dwa dni Lola też w szklarskiej , na Puchatka nie mam zamiaru wracać też nie koniecznie bardziej wymagająca póki co niż na Loli .

Preferencja to zwrotność i hamowanie, niekoniecznie szybkość .

Buty ponoć kupiłem na wyrost Spidemachine 130 , ale te najbardziej mi odpowiadały , jeździłem na nich dwa pełne dni i nie czuje dyskomfortu :)

Cena raczej ma drugorzędne znaczenie :)

Szukaj nart w grupie allround przeznaczonych dla średniozaawansowanych narciarzy,preferujących jazdę rekreacyjną.Długość 175-176/takie dlugości obecnie występują w tej grupie nart/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareklewandowski...Poleciłbyś jakąś konkretną firmę , model narty ??? Teraz w sklepach sprzedają raczej co mają a nie do końca to co by się nadawało :cool:

Mam jeszcze jedno pytanie , czy wiązania "dedykowane" już do nart są dobrym rozwiązaniem czy lepiej kupić osobno ???

No i "średniozaawansowany" ??? to mój 3 raz na nartach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareklewandowski...Poleciłbyś jakąś konkretną firmę , model narty ??? Teraz w sklepach sprzedają raczej co mają a nie do końca to co by się nadawało :cool:

Mam jeszcze jedno pytanie , czy wiązania "dedykowane" już do nart są dobrym rozwiązaniem czy lepiej kupić osobno ???

No i "średniozaawansowany" ??? to mój 3 raz na nartach :)

Buty masz race dla ekspertów;):Da boisz się takich nart:confused:

Tutaj jest narta dla Ciebie,dobra cena i długość:rolleyes:/nie rower:p/http://www.rower.com.pl/-p-2594.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię jutro i zapytam o dostępność , też myślałem że kupienie nart to prosta sprawa .Obleciałem cały Wrocław i były tylko jedne Völkl Tiger 3 Motion i to jedna para :/

Te mam na miejscu a Atomic to aż na Śląsku , choć jeśli są lepsze od Tiger 3 -jek to mogę pojechać :)

Znalazłem jeszcze od ręki Narty ROSSIGNOL ZENITH Z6.5 OVERSIZE oraz ZENITH 3.5 ......jakieś uwagi????

Edytowane przez Roobs
poprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...