Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

marna dola zawodowdca...


narciarz1502

Rekomendowane odpowiedzi

Jest 10.XII.`03r i jeszcze śniegu nie ma nigdzie w Polsxe a dwa lata temu już w listopadzie było tego dużo za dużo...

Ja jako zawodnik nie moge narzekać coprawda na brak śniegu bo średnio co dwa tygodnie jestem na jakimś lodwcu czy w tzn. krainie ŚNIEGU... więc ja mam gdzie jeździń ale nie ma gdzie jeżdzić w Polsce no to i jak mamy zdobywać wysokie miejsca na zawodach międzynarodowych jeśli nawet nie mamy bazy treningowej, nawet jak jest śnieg to i tak nie ma gdzie...

bo przecierz świstaki na skrzycznym się przestraszą gondolek a kozice uciekną na widok ludzi w wagonikach.

LUDZIE TRZEBA COŚ ZROBIĆ Z TYM BO W POLSCE MAMY MOŻLIWOŚCI ALE JESTEŚMY JESZCZE ZA GŁUPI NA TO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marna dola zawodowdca...

heh... no to sprobuj brak nam floty przede wszystkim..... jestesmy za biedni...................................ale rub cos zeby nas polskich narciarzy godnie reprezentowac!!!!!!!!!!!!!!ratuj nas i wygrywaj!!!! nawet bez bazy (bo przeciez wyjezdzasz , to troche malo ale zawsze cos .............)pozdrofka i mrozne caluski!!!!!!!!!!!dla narciarza1502

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marna dola zawodowdca...

A ja chciałam zapytać jaki z Ciebie zawodnik ? Rozumiem że w amatorskich zawodach nie startujesz.... a w katalogu zawodników z licencją FIS też Cię nie ma....

Aha i nie ze złośliwości pytam tylko z ciekawości ?? :))))))

Chyba że nie w narciarstwie zjazdowym ?!

Pozdr. serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marna dola zawodowdca...

a na czym opierasz te informavje bo jak na wiadomościach z tej strony to są one trochę żadko aktualizowane a gdybyś dosłała w ręke tnz. "Note PZN-u" to tam znajdziesz moje nazwisko i pare jeszcze innych których tui nie ma...

mówie o narciarstwie zjazdowym

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marna dola zawodowdca...

Kurcze... i tylko "9" sobie dałeś?? Tak sobie liczę: mamy skalę 10 pkt. Dyszkę /dla niewtajemniczonych "10"/ damy zawodnikom z Pś i PE, 9 zawodowym instruktorom z krajów prawdziwie narciarskich... jeeezu, to Ty musisz być jednym z nich! ;-P

P.s. I nie bądź taki skromny... za to "łamanie slalomowych SŁUPKÓW" powinienes sobie dać jeszcze jeden punkcik. :-D

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...