Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Błyskawiczne Pytanie - Dalbello Axion 8!


Xantes

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w intersporcie, gdy kupowałem te SL 11-tki. Tam facet polecił mi buty Dalbello Axion 8. Maja one regulację flexu 80-90 + jeszcze 2 inne. Wcześniej zaproponował mi Atomica H85 ale one kosztują prawie 1200zł. Dalbello kosztuje 900 (pozatym pod wzgl. wygody nie odstępują wiekami, tzn. Dalbello jest wygodny, ale atomic ciut wygodniejszy ). I teraz moje pytanie, czy nie wie ktoś, czy można je taniej kupić? Nie wiem też czy już ktoś w nich jeździł, bo to są buty z tego sezonu (tak mi się wydaje ) więc prosiłbym o opinię. To Tyle. Pozdro

PS: Mam nadzieje, że macie jeszcze trochę sily w palcach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Dalbello lepiej poszukaj butów Proton 9 z zeszłego roku, w Krakowie mierzyłem takie i kosztowały 900 zł, bardzo fajnie zrobione, lepszy model od Axion, są nieco węższe więc lepiej trzymają stopę, jeśli ta wchodziła Ci do Atomica Hawka to tu też wejdzie, fajnie zrobione buty. Zobacz też w Intersporcie, ja kupiłem tam zeszłorocznego Salomona Impacta X7 za 800 zł (też flex 90), to na pewno lepsze buty od obu przez Ciebie wymienionych a i duzo tańsze, jeśli znajdziesz je i Ci podejdą oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te Dalbello, miałem okazje wypróbować te Salomony, ale nie były tak wygodne jak Dalbello. Potem mierzyłem jeszcze tegoroczne, ale one kosztowały aż 1100zł. Więc wolałem zaoszczędzić te 200 zł, bo jeszcze rośnie mi noga. Ale jestem zadowolony, buty będą sprawne i tego sie trzymajmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w intersporcie, gdy kupowałem te SL 11-tki. Tam facet polecił mi buty Dalbello Axion 8. Maja one regulację flexu 80-90 + jeszcze 2 inne. Wcześniej zaproponował mi Atomica H85 ale one kosztują prawie 1200zł. Dalbello kosztuje 900 (pozatym pod wzgl. wygody nie odstępują wiekami, tzn. Dalbello jest wygodny, ale atomic ciut wygodniejszy ). I teraz moje pytanie, czy nie wie ktoś, czy można je taniej kupić? Nie wiem też czy już ktoś w nich jeździł, bo to są buty z tego sezonu (tak mi się wydaje ) więc prosiłbym o opinię. To Tyle. Pozdro

PS: Mam nadzieje, że macie jeszcze trochę sily w palcach :D

trzeba było odpisać jaki masz rozmiar nogi :) można było jeszcze coś zaoszczędzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...