Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Moena - gdzie najlepsze trasy?


Kozi78

Rekomendowane odpowiedzi

A wracając do wyjazdu, to w Moenie w centrum jest knajpa za cholerę nie pamiętam jak się nazywa, w każdym razie po prawo jadąc w stronę Passo San Pelegrino, znak harakterystyczny to gazowe lampiony w ogródku na zewnątrz, serwóją tam wyśmienitą czekoladę na gorąco, polecam:smile:

Info bezcenne - wszakże na pokładzie dziatwa.

A jakaś sadzawka tez tam jest?

Odległości - hmmmm,rzecz bardzo względna. Jak dziś pamiętam jak za dzieciaka (+/- w 85')jechaliśmy na wczasy do Bułgarii.

Samochodem bez klimy, dvd, kfc i innych pzu.

3 dni w jedną stronę.

I co można było? Można!

Edytowane przez macmal2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jeszcze jedno pytanko ( no może parę):

1. Jaki skipass kupić zakładając ,że będę się kręcił tam 5-6 dni.Na samą VD Fassa czy jednak superski bo zaraz obok jest cos co musimy zaliczyć?

2. Czy we Włoszech też są jakieś opłaty za autostrady w formie nalepek na szybę?

z góry dzięki.

pzdrv

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jeszcze jedno pytanko ( no może parę):

1. Jaki skipass kupić zakładając ,że będę się kręcił tam 5-6 dni.Na samą VD Fassa czy jednak superski bo zaraz obok jest cos co musimy zaliczyć?

2. Czy we Włoszech też są jakieś opłaty za autostrady w formie nalepek na szybę?

z góry dzięki.

pzdrv

Maciej

Bramki są tak jak u nas i to w zasadzie już w AT się zaczyna bo sam przejazd przez Brenero jest płatny

A jaki skipass to już sam sobie musisz odpowiedzieć, ja kupiłem pełną opcję, żeby się nie stresować że gdzieś zajadę i nie będzie chciał klikać:mad::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie tego nie wiem , czy ja mam szansę gdzieś dalej pojechać?

Analizując Wasze podpowiedzi wychodzi mi,że w te 5 dni będę sie kręcił w fassa ale widzę,że np Alpe Cermis jest blisko ale to już chyba inny region...

Wychodzi mi różnica ok 30E na karnecie dla dorosłego i 20E dla dzieciaka.

razem 100E, które można przeznaczyć na inne napotkane tam głupotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=macmal2;168578Wychodzi mi różnica ok 30E na karnecie dla dorosłego i 20E dla dzieciaka.

razem 100E, które można przeznaczyć na inne napotkane tam głupotki

No to ja raczej poszedł bym w Twoim przypadku w wersję ekonomiczną, z 2 dzieci nie wykorzystasz tego i szkoda tej stówy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...