Świętuj z nami 30 lat
Włochy · Liguria

Monte Bue

⁠

Santo Stefano d'Aveto · Liguria

  • 5,2km tras
  • 5wyciągów

Monte Bue: warunki teraz

Brak aktualnego komunikatu stacji.

Temp. góra/dółbrak / 14°

Temperatura: prognoza z dziś, 19:05Źródła danych

Monte Bue teraz: warunki

Stan ośrodka

Granica zera
2 555 m
Widoczność
79 km

Prognoza z dziś, 19:05Źródła danych

Prognoza pogody na 10 dni: Monte Bue

Temperatura i opad świeżego śniegu w najbliższych dniach.

Silny wiatr: porywy do 76 km/h, 24.10 08:00. Możliwe zamknięcia wyciągów
Prognoza pogody na 10 dni: Monte Bue
DzieńDziś22.10Pt23.10Sb24.10Nd25.10Pn26.10Wt27.10Śr28.10Cz29.10Pt30.10Sb31.10
Pogoda
Górabrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrak
Dolina14°6°5°8°12°18°15°15°13°10°
Granica śniegu2 100 m
Śnieg (góra)brakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrak
Wiatr (góra), km/hbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrak

Przesuń w bok, żeby zobaczyć kolejne dni

Śnieg w centymetrach, wiatr w km/h na górze.

Prognoza z dziś, 19:05Źródła danych

Raporty warunków od narciarzy

Jak jest na stoku: Monte Bue

Wpisy narciarzy: ocena tras, śnieg, kolejki i zdjęcia ze stoku.

Nikt jeszcze nie dodał raportu: Monte Bue.Pierwszy raport w sezonie najbardziej pomaga tym, którzy dopiero planują wyjazd.

Dodaj raportMonte Bue, Włochy

Trasy i wyciągi

5,2 km tras

Trasy wg trudności

  • Niebieskie łatwe2 km
  • Czerwone średnie3,2 km
Liczba tras
7

5 wyciągów

  • Kanapy2
  • Taśmy2
  • Inne1

Długość tras i liczba wyciągów: OpenSkiData.

Mapa tras i okolica: Monte Bue

Wyciągi, trasy i 25 miejsc przy ośrodku. Odległość w linii prostej.

Mapa tras i okolica: Monte Bue25 miejsc

  1. Rifugio Prato della cipolla
    RestauracjaSanto Stefano d'Aveto
    ok. 0,5 km od ośrodka
  2. Rifugio Monte Bue
    RestauracjaSanto Stefano d'Aveto
    ok. 0,5 km od ośrodka
    Strona: Rifugio Monte Bue (nowa karta)
  3. Parcheggio Superiore Santo Stefano d'Aveto 1270 m.s.m.
    ParkingSanto Stefano d'Aveto
    ok. 1 km od ośrodka
  4. Parcheggio Inferiore 1245 m.s.m.
    ParkingRocca d'Aveto
    ok. 1 km od ośrodka
  5. Ristorante "La Rocca"
    RestauracjaSanto Stefano d'Aveto
    ok. 1 km od ośrodka
  6. Negozio Sport di Patrizia Giuffra
    Wypożyczalnia nartRocca d'Aveto
    ok. 1 km od ośrodka
    +39 348 707 4624
  7. Bar Giulio
    BarSanto Stefano d'Aveto
    ok. 1 km od ośrodka
    +39 0185 88079
  8. Rifugio Ristorante Del Tomarlo di Tosi Domenica
    RestauracjaSanto Stefano d'Aveto
    ok. 2 km od ośrodka
    +39 0185 899045
  9. Ristorante Pizzeria S. Rita Cella Manuela
    RestauracjaSanto Stefano d'Aveto
    ok. 2,5 km od ośrodka
    +39 0185 88060
  10. La Baita
    BarSanto Stefano d'Aveto
    ok. 3 km od ośrodka
  11. Bar Pasticceria Marre'
    BarSanto Stefano d'Aveto
    ok. 3 km od ośrodka
    +39 0185 88071
  12. Leon d'Oro
    BarSanto Stefano d'Aveto
    ok. 3 km od ośrodka
    +39 0185 88048
  13. Hosteria della Luna Piena
    RestauracjaSanto Stefano d'Aveto
    ok. 3 km od ośrodka
    +39 0185 88382
  14. Enoteca il Grifo
    BarSanto Stefano d'Aveto
    ok. 3 km od ośrodka
  15. Bar Pizzeria Tabacchi Miravalle
    RestauracjaSanto Stefano d'Aveto
    ok. 3 km od ośrodka
    +39 0185 88273
  16. Ristorante dei Fieschi
    RestauracjaSanto Stefano d'Aveto
    ok. 3 km od ośrodka
    +39 0185 887021
  17. Parcheggio di Santo Stefano
    ParkingSanto Stefano d'Aveto
    ok. 3 km od ośrodka
  18. Ristorante Montenero
    RestauracjaSelva
    ok. 3,5 km od ośrodka
    +39 347 171 6226
  19. Parcheggio del Passo Zovallo
    ParkingBedonia
    ok. 3,5 km od ośrodka
  20. Bar Trattoria Montesanto
    RestauracjaLa Villa
    ok. 4,5 km od ośrodka
  21. Fontana & Fugazzi Snc
    BarSanto Stefano d'Aveto
    ok. 5 km od ośrodka
    +39 0185 899010
  22. Trattoria Cavanna
    RestauracjaFerriere
    ok. 5 km od ośrodka
  23. Vecchia Falegnameria - Agriristoro
    RestauracjaAmborzasco
    ok. 5 km od ośrodka
    +39 338 703 9537
  24. Bar Barilari
    BarBedonia
    ok. 6,5 km od ośrodka
    +39 0525 83138
  25. BRIZZOLARA
    BarRezzoaglio
    ok. 6,5 km od ośrodka
    +39 346 346 8254
Kiedy jechać

Monte Bue: kiedy jechać na narty

Najwięcej śniegu leży zwykle w styczniu (średnio 5 cm). Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

Monte Bue: śnieg w poszczególnych miesiącach

Sezony 2016–2026 · dane historyczne · w rejonie stacji

Najwięcej śniegu historycznie: grudzień–styczeń

Styczeń: średnio 5 cm, śnieg leży 13 dni

PaźLisGruStyLutMarKwiMaj
Monte Bue: śnieg w rejonie stacji według miesięcy, 10 sezonów
MiesiącŚrednioMedianaDni ze śniegiem
Październik0 cm0 cm0 dni
Listopad0 cm0 cm4 dni
Grudzień4 cm1 cm14 dni
Styczeń5 cm1 cm13 dni
Luty3 cm1 cm12 dni
Marzec2 cm0 cm6 dni
Kwiecień0 cm0 cm2 dni
Maj0 cm0 cm0 dni
Ubezpieczenie na narty we Włoszech od 34,51 zł/os. za 7 dni 
Pewne ubezpieczenie narciarskie: ratownictwo na stoku i leczenie za granicą, w wyższych wariantach także OC narciarza. Polisa przychodzi e-mailem kilka minut po płatności.
Oblicz cenę

Monte Bue: najczęstsze pytania

Ile km tras ma ośrodek Monte Bue?

Ośrodek Monte Bue ma 5,2 km tras (2 km niebieskich i 3,2 km czerwonych) i 5 wyciągów.

Kiedy jest najwięcej śniegu w ośrodku Monte Bue?

Najwięcej śniegu leży zwykle w styczniu (średnio 5 cm). Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

W okolicy

Stacje w pobliżu

Przed sezonemPiemont · 1 439 m · 32 km stąd
Cz9°
Pt8°
Sb6°
Nd9°
Pn12°
Przed sezonemEmilia-Romania · 1 844 m · 67 km stąd
Cz7°
Pt5°
Sb4°
Nd7°
Pn11°

Prognoza z dziś, 19:05Źródła danych

Dodaj skionline.pl do ekranu

iPhone i iPad Safari

  1. Stuknij Udostępnij (w nowszym Safari najpierw „•••”).
  2. Przewiń listę i wybierz „Do ekranu początkowego”.
  3. Stuknij „Dodaj”.

W innych przeglądarkach na iPhonie ta sama opcja jest w menu Udostępnij.

Więcej o aplikacji