Świętuj z nami 30 lat
Zum Zeri
fot. Zum Zeri
Włochy · Toskania

Zum Zeri

⁠

Zeri · Toskania

  • 8km tras
  • 3wyciągi
  • 8kamer

Zum Zeri teraz: warunki i kamery

Stan ośrodka

Granica zera
2 523 m
Widoczność
76 km
Pogoda rok temu
w rejonie stacji
11° do 14°, opad 5,5 mm (22.10.2025)
Śnieg rok temu
w rejonie stacji
0 cm (22.10.2025)

Prognoza z dziś, 19:05Źródła danych

Kamery: Zum Zeri

Wszystkie kamery tej stacji (8)

Prognoza pogody na 10 dni: Zum Zeri

Temperatura i opad świeżego śniegu w najbliższych dniach.

Silny wiatr: porywy do 73 km/h, 24.10 09:00. Możliwe zamknięcia wyciągów
Prognoza pogody na 10 dni: Zum Zeri
DzieńDziś22.10Pt23.10Sb24.10Nd25.10Pn26.10Wt27.10Śr28.10Cz29.10Pt30.10Sb31.10
Pogoda
Górabrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrak
Dolina17°7°8°8°14°19°17°17°16°13°
Granica śniegu2 300 m
Śnieg (góra)brakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrak
Wiatr (góra), km/hbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrak

Przesuń w bok, żeby zobaczyć kolejne dni

Śnieg w centymetrach, wiatr w km/h na górze.

Prognoza z dziś, 19:05Źródła danych

Raporty warunków od narciarzy

Jak jest na stoku: Zum Zeri

Wpisy narciarzy: ocena tras, śnieg, kolejki i zdjęcia ze stoku.

Nikt jeszcze nie dodał raportu: Zum Zeri.Pierwszy raport w sezonie najbardziej pomaga tym, którzy dopiero planują wyjazd.

Dodaj raportZum Zeri, Włochy

Trasy i wyciągi

8 km tras

Trasy wg trudności

  • Niebieskie łatwe1,5 km
  • Czerwone średnie5,3 km
  • Czarne trudne1,2 km

3 wyciągi

  • Orczyki2
  • Kanapy1

Nachylenie tras

22% średnio (13°)46% najbardziej strome odcinki (ok. 25°)

Średnie nachylenie trasy według koloru

Niebieskie trasy
7°
Czerwone trasy
13°

Na podstawie 6 km szczegółowo opisanych tras w ośrodku: średnie nachylenie trasy i najbardziej strome odcinki.

Długość tras i liczba wyciągów: strona ośrodka.

Mapa tras i okolica: Zum Zeri

Wyciągi, trasy i 20 miejsc przy ośrodku. Odległość w linii prostej.

Mapa tras i okolica: Zum Zeri20 miejsc

  1. Zum Zeri
    RestauracjaZeri
    ok. 0,5 km od ośrodka
  2. Ristorante Albergo Bar La Catinella
    RestauracjaPatigno
    ok. 4 km od ośrodka
  3. Bar Ugo
    BarPatigno
    ok. 4 km od ośrodka
  4. locanda pizzeria km zeri
    RestauracjaPatigno
    ok. 4 km od ośrodka
  5. Albergo Ristorante Belvedere
    RestauracjaBergugliara
    ok. 4 km od ośrodka
    +39 0187 447470
  6. Qui...come Una Volta
    RestauracjaZeri
    ok. 4,5 km od ośrodka
  7. Trattoria Sabini
    RestauracjaSquarci
    ok. 5 km od ośrodka
    +39 0525 999124
  8. Bar Luna
    BarColoretta
    ok. 5 km od ośrodka
  9. Agriturismo “Gli Aroncacci”
    RestauracjaFerdana
    ok. 6 km od ośrodka
    +39 329 278 7864
  10. Osteria dei Bassi
    RestauracjaBoschetto
    ok. 6,5 km od ośrodka
    +39 347 426 3211
  11. Bar Il Ciclone
    BarAlbareto
    ok. 7 km od ośrodka
    +39 324 890 4050
  12. Ristorante Pizzeria Bosca
    RestauracjaAlbareto
    ok. 7 km od ośrodka
    +39 0525 999500
  13. Ristorante Borgo Casale
    RestauracjaAlbareto
    ok. 7 km od ośrodka
  14. Locanda Bosi
    BarAlbareto
    ok. 7,5 km od ośrodka
    +39 0525 999251
  15. Al Bar Eto
    BarAlbareto
    ok. 7,5 km od ośrodka
    +39 338 262 0020
  16. Agriturismo Alla Vecchia Scuola zeri
    RestauracjaZeri
    ok. 7,5 km od ośrodka
  17. Bar Berzolla
    BarAlbareto
    ok. 8 km od ośrodka
    +39 0525 999230
  18. Albergo Ristorante Berzolla - Albareto
    RestauracjaAlbareto
    ok. 8 km od ośrodka
    +39 327 390 9266
  19. Circolo Arci Torrano
    BarTorrano
    ok. 8,5 km od ośrodka
  20. Bar Cooperativa La Guinadese
    BarGuinadi
    ok. 8,5 km od ośrodka
    +39 331 951 3609

Dojazd

  • Zum Zeri, Toskania, Włochy
Kiedy jechać

Zum Zeri: kiedy jechać na narty

Najwięcej śniegu leży zwykle w grudniu (średnio 2 cm). Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

Zum Zeri: śnieg w poszczególnych miesiącach

Sezony 2016–2026 · dane historyczne · w rejonie stacji

Najwięcej śniegu historycznie: grudzień–styczeń

Grudzień: średnio 2 cm, śnieg leży 11 dni

PaźLisGruStyLutMarKwiMaj
Zum Zeri: śnieg w rejonie stacji według miesięcy, 10 sezonów
MiesiącŚrednioMedianaDni ze śniegiem
Październik0 cm0 cm0 dni
Listopad0 cm0 cm3 dni
Grudzień2 cm1 cm11 dni
Styczeń2 cm1 cm11 dni
Luty1 cm1 cm9 dni
Marzec1 cm0 cm4 dni
Kwiecień0 cm0 cm1 dzień
Maj0 cm0 cm0 dni
Ubezpieczenie na narty we Włoszech od 34,51 zł/os. za 7 dni 
Pewne ubezpieczenie narciarskie: ratownictwo na stoku i leczenie za granicą, w wyższych wariantach także OC narciarza. Polisa przychodzi e-mailem kilka minut po płatności.
Oblicz cenę

Zum Zeri: najczęstsze pytania

Ile km tras ma ośrodek Zum Zeri?

Ośrodek Zum Zeri ma 8 km tras (1,5 km niebieskich, 5,3 km czerwonych i 1,2 km czarnych) i 3 wyciągi.

Kiedy jest najwięcej śniegu w ośrodku Zum Zeri?

Najwięcej śniegu leży zwykle w grudniu (średnio 2 cm). Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

W okolicy

Stacje w pobliżu

Przed sezonemLiguria · 28 km stąd
Przed sezonemEmilia-Romania · 1 844 m · 41 km stąd
Cz7°
Pt5°
Sb4°
Nd7°
Pn11°
Przed sezonemEmilia-Romania · 54 km stąd

Prognoza z dziś, 19:05Źródła danych

Dodaj skionline.pl do ekranu

iPhone i iPad Safari

  1. Stuknij Udostępnij (w nowszym Safari najpierw „•••”).
  2. Przewiń listę i wybierz „Do ekranu początkowego”.
  3. Stuknij „Dodaj”.

W innych przeglądarkach na iPhonie ta sama opcja jest w menu Udostępnij.

Więcej o aplikacji