skionline.pl stacje Austria Karyntia wyślij link znajomemu dodaj opinię

Gerlitzen

Pod niebem Słowenii i Karyntii - 9. edycja Skiopening z Neckermann’em
Pod niebem Słowenii i Karyntii - 9. edycja Skiopening z Neckermann’em
2016.12.20
Ostatni tydzień - od 11 do 16 grudnia spędziliśmy w Alpach Południowych - w Słowenii i Karyntii. Na zaproszenie Necckermann Podróże, jednego z wiodących biur podróży, w ofercie którego znajdują się wyjazdy narciarskie, mieliśmy okazję wziąć udział w dziewiątej edycji Skiopening. Tym razem główną siedzibą imprezy była Kranjska Gora położona u stóp przepięknych Alp Julijskich, ale jeździliśmy także w karynckich kurortach Gerlitzen i Nassfeld. Samo miejsce naszego pobytu świetnie korespondowało z postacią głównej gwiazdy Skiopening’u - Adamem Małyszem. Zapraszamy na krótką relację z tego bardzo ciekawego wydarzenia.
Karyntia - Słoneczny zimowy urlop po południowej stronie Alp
Karyntia - Słoneczny zimowy urlop po południowej stronie Alp
2016.10.22
Trasy narciarskie po południowej stronie austriackich Alp są wyjątkowo słoneczne. Jest to jeszcze jeden powód rosnącej, szczególnie wśród rodzin, popularności Karyntii jako miejsca do uprawiania sportów zimowych. Na perfekcyjny zimowy urlop składają się skąpane w słońcu trasy, południowa gościnność i atrakcyjna alpejsko-adriatycka kuchnia. Obfitość słońca w regionie potwierdzają liczby: w zimowych miesiącach w ośrodkach narciarskich w Karyntii występuje o 100 godzin słońca więcej w porównaniu z lokalizacjami na północ od głównej grani Alp. A dokładną liczbę można na bieżąco sprawdzać na zimowy zegarze słonecznym obok stacji górskiej w Nassfeld. Karyntia to największy zimowy taras słoneczny Alp — absolutnie wyjątkowy prezent od matki natury!
Villach: 3 góry i jedna nowa terma
Villach: 3 góry i jedna nowa terma2013.09.30
Gerlitzen Alpe, Dreiländereck i Dobratsch - tak nazywają się trzy góry regionu Villach, które zwykle stanowią centrum zimowych relacji z tego ośrodka. Tej zimy dodatkową atrakcję stanowi otwarta w lipcu 2012 roku terma Kärnten w Warmbad-Villach.
Zimowe szaleństwo w Karyntii ma wiele twarzy
Zimowe szaleństwo w Karyntii2013.01.05
Każda rodzina, która chciałaby spędzić zimowy czas po słonecznej, południowej stronie Alp może liczyć na doskonale naśnieżone stoki oraz na serdeczne przyjęcie ze strony karynckich gospodarzy. Wyjątkowa oferta obejmuje również program rabatowy "Euro dla rodziny", w ramach którego dzieci mogą korzystać z tras i wyciągów w Bad Kleinkirchheim w niższych, atrakcyjnych cenach.
Narciarskie szaleństwo na stokach Karyntii
2009.12.09
Różnorodność i narciarska zabawa bez granic - to wspólny mianownik wszystkich stacji narciarskich Karyntii. Czarne trasy dla zaawansowanych narciarzy, muldy i hopki dla amatorów mocnych wrażeń, idealne, przygotowane stoki dla rodzin i doskonałe miejsca do nauki jazdy na nartach lub snowboardzie.
Słoneczny klimat sprawia, że jazda na nartach w Karyntii to prawdziwa frajda. Co więcej, dzięki nowoczesnym urządzeniom do sztucznego naśnieżania, w tej części Austrii śnieg gwarantowany jest aż do wiosny.
Karyntia: narciarskie emocje na południu Austrii
Bad Kleinkirchheim2007.12.23
Na trasę, gotowi, start! Podczas gdy w malowniczych dolinach Karyntii gości jeszcze na dobre barwna jesień, na alpejskich szczytach rozpoczyna się powoli zima. Ten najbardziej na południe wysunięty land Austrii jak zwykle doskonale przygotował się do sezonu - świetne trasy, ciekawe imprezy, nowe atrakcyjne oferty urlopowe, a do tego - wyjątkowo dużo słońca!
Karyntia: wydarzenia sezonu 2007/08
2007.11.01
Zimą w Karyntii na turystów czekają nie tylko wspaniałe narciarskie stoki. Przez cały sezon odbywa się tu wiele rozmaitych imprez. Sportowe emocje podczas alpejskiego Pucharu Świata, nastrojowe adwentowe jarmarki, kolorowe parady przebierańców w karnawale - te i inne jeszcze atrakcje oferuje Karyntia swoim gościom.
ispo winter 05 - relacja na płycie
2005.04.13
W kwietniowym wydaniu górskiego magazynu sportowego "Góry" ukaże się płyta CD z relacją filmową z ostatnich, pod każdym względem rekordowych, targów ispo winter 2005, które obyły się w Monachium w dniach 6 - 9 lutego 2005.
Przechadzając się po halach A3 i A4...
fot. J.Ciszak2003.07.01
(skionline.pl) Tego lata outdoor_ispo odsłania kolejny raz najnowsze trendy i innowacje. Zainteresowanie ze strony zwiedzających jest ogromne, gdyż program jest nadzwyczaj interesujący. Oprócz outdoor_ispo w halach tych znajdują się jeszcze wystawcy z fitness_ispo oraz board_ispo.
poprzednie1 - 9 z 9następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020